E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Žula Z85 velkoformátovaný obklad / dlažba

Oživte svůj prostor s naší velkoformátovanou dlažbou ze žuly v odstínech nadčasové šedé barvy. S délkou 100 cm, šířkou 40 cm a tloušťkou 3 cm nabízí nejen odolný a tvrdý přírodní materiál, ale také stylový design pro vaše exteriérové a interiérové projekty. Tato protiskluzová dlažba je ideální pro okolí bazénu a vytváří dokonalou atmosféru na terase. Zvolte kvalitu a trvanlivost s naší dlažbou ze žuly, která spojuje funkčnost s krásou přírody.

Použití:

velkoformátovaná dlažba na terasu, velkoformátovaná dlažba do exteriéru, velkoformátovaná dlažba na schody, velkoformátovaná vnější dlažba, velkoformátovaná mrazuvzdorná dlažba, velkoformátovaná protiskluzová dlažba, velkoformátovaná dlažba kolem bazénu, velkoformátovaná dlažba do interiéru, velkoformátovaná dlažba do obývacího pokoje, velkoformátovaná dlažba do kuchyně, velkoformátovaná dlažba do koupelny, velkoformátovaná dlažba do ložnice, velkoformátovaná dlažba na chodník, velkoformátovaná dlažba na příjezdovou cestu, velkoformátovaná dlažba pod auto, žula

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Délka v cm
Šířka v cm
Měrná jednotka
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S12114085
Žula Z85 velkoformátovaný obklad / dlažba
Produkt:
Pískovaný
Barva:
Šedá
Tloušťka v cm:
3
Délka v cm:
100
Šířka v cm:
40
Měrná jednotka:
m2
Hmotnost MJ v kg:
83
 
1 561,00
bez DPH 1 300,83 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Oživte svůj prostor s velkoformátovanou dlažbou ze žuly – krásným, tvrdým a odolným přírodním materiálem, který přinese do vašeho domova nadčasový design. S rozměry 100x40x3 cm nabízí tato protiskluzová dlažba ideální volbu pro dlažbu kolem bazénu, dlažbu do interiéru nebo exteriéru. S šedou barvou dodá vašemu prostoru moderní styl a výjimečný vzhled. Terasy nikdy nebyly krásnější!