E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Mramorové umyvadlo z přírodního kamene jako dominanta moderní koupelny

Při výběru vybavení pro moderní koupelnu, je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí výběr umyvadla. Mezi různými možnostmi, které můžete zvážit, by mramorové umyvadlo z přírodního kamene mohlo být tou nezapomenutelnou dominantou, která do koupelny přinese eleganci, styl a dotek přírody.

Mramorové umyvadlo do koupelny - ilustrační obrázek

Umyvadla z přírodního kamene se v posledních letech stala populární volbou pro ty, kteří hledají něco víc než jen běžný porcelánový umyvadlový dřez. A to z dobrého důvodu. Tyto unikátní kousky spojily estetiku a funkčnost v jednom.

V našem širokém sortimentu naleznete tato krásná mramorová umyvadla:


Prvním pozoruhodným aspektem mramorových umyvadel je jejich vizuální přitažlivost. Mramor je známý svojí jedinečnou texturou a vzorem, které dodávají každému umyvadlu jedinečný vzhled. Takové umyvadlo z mramoru se stává uměleckým dílem samým o sobě, čímž vytváří elegantní a luxusní pocit v koupelně. Jeho přírodní krása se krásně doplňuje s moderními, minimalistickými koupelnovými doplňky.

Kromě své estetické hodnoty má umyvadlo z přírodního kamene také praktické výhody. Je odolné a trvanlivé, což znamená, že vám bude sloužit dlouhá léta bez viditelného opotřebování. Mramor je také méně náchylný k poškrábání a teplotním výkyvům, což je v koupelně velmi důležité.
Pro ty, kteří se obávají o údržbu, moderní mramorová umyvadla jsou často upravena povrchovou úpravou, která snižuje nasákavost kamene a zlepšuje jeho odolnost vůči nečistotám a vlhkosti. Tím se zajišťuje, že mramorové umyvadlo bude snadno udržovatelné a odolá i větší zátěži.

Díky těmto vlastnostem a vysoké odolnosti se mnoho lidí rozhodne právě pro mramorové umyvadlo. Pokud však preferujete jiné druhy přírodního kamene – nabídka kamenných umyvadel vás rozhodně nezklame. Kromě mramorové klasiky, totiž podle svých preferencí a designu koupelny můžete sáhnout i po umyvadlech z jiných druhů kamene.

Velmi oblíbenými jsou poslední roky kromě mramorových i travertinová umyvadla, která jsou většinou v nadčasových přírodních odstínech. Umyvadlo z travertinu lze velmi dobře sladit také s travertinovými obklady či dlažbou s antikovanou povrchovou úpravou. Pokud jste milovníky přírodních barev, kromě travertinu vás jistě zaujme i onyx. Onyxová leštěná umyvadla jsou velmi elegantním doplňkem do koupelen v moderním i rustikálním designu.

Designová kamenná umyvadla v naší nabídce: