E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Dlažba na terasu a kolem bazénu z kamene travertin

Příjemní chvíle odpočinku na terase, či u bazénu si však můžete ještě vylepšit, pokud na svou zahradu přinesete co nejvíce doteků přírody. Jedním z nich je i dlažba na terasu kolem bazénu vytvořena z přírodního kamene.

Luxus a dotek přírody díky přírodní dlažbě z kamene

Dodejte své terase a okolí bazénu nádech luxusu a elegance v podobě kamenné dlažby z travertinu. Travertin má jedinečnou kresbu a je k dispozici v různých barevných provedeních, od světle béžové, přes hnědou až k šedým odstínem. Kresba a barva závisí na lokalitě, z kudy tento kámen pochází.

Využití travertinu

To jako travertin vypadá je také ovlivněno klimatickými podmínkami dané lokality. Tento přírodní kámen travertin je obzvláště vhodný jako dlažba na terasu, používá se ale i do interiéru jako dlažba do kuchyně,obývacího pokoje nebo chodby, kde díky svým zlativým podtónům dodává hřejivý pocit. Formátovaná dlažba z přírodního kamene travertinu je vhodná i prokomerční využití - vstupní haly, recepce, restaurace, kanceláře.

Inspirovat se můžete nechat i na našich stránkách již v realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je skutečně oslnivá. Přesvědčte se sami v našich realizacích,nebo navštivte jednu z našich prodejen kamene.

V naší prodejně kamene najdete tu správnou dlažbu na terasui kolem bazénu