E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Přírodní kameny do zahrady

Přírodní kámen na zahradu, dekorativní kameny do zahrady, zahradní kameny

Toužíte si vylepšit zahradu a nechce se vám zasahovat do přírodního vzhledu zahrady? Zkuste přírodní kameny do zahrady. Využít kámen můžete na velmi oblíbené chodníčky nebo kamenné šlapáky, které vedou kolem záhonů. Kámen je ale možné použít jako dlažbu na klasické kamenné chodníky kolem domu.

Kámen můžeme často vidět i jako obklad fasády domu v exteriéru nebo obklad stěny v interiéru. Obložit se dá hodně stavebních prvků, jako například venkovní krb. Do skalek se lépe hodí dekorativnější druhy kamene. Využití kamenů v zahradě je opravdu pestré. V současnosti jsou rovněž velmi oblíbené kamenné zdi či suché zídky z přírodního kamene.

Dekorativní kameny do zahrady

Dekorační kameny do zahrady je možné zakoupit z různých typů kamene na naší provozovně. Velmi dobrou volbou jsou vápencové tvary, kde každý jednotlivý kus má svůj neopakovatelný a originální tvar a velmi dobře se hodí do zahrady. Na dekorace se používají bílé oblázky z mramoru, které působí velmi moderním a čistým dojmem.

Zahradní kameny

Často se využívají dekorační kameny i při zahradních jezírkách. Některé jezírka jsou přímo vytvořeny z přírodních kamenů. V naší nabídce najdete právě zahradní kameny či přímo dekorativní kameny do zahrady. Pomocí kterých uděláte svoji zahrádku krásnější.