E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Použití přírodního kamene jako obklad do kuchyně

Přírodní kámen je oblíbenou volbou také v zařizování domácnosti. Může přidat sofistikovanost a často se používá jako obklad do kuchyně. Přírodní kámen lze použít také na podlahy nebo dokonce jako designový prvek stěny ke zvýraznění místnosti.

Obklady do kuchyně - ilustrační obrázek


Jedním z prostor, kde se běžně používá mramor, gneis či travertin, jsou kuchyně. Přírodní kámen nejenže dodává místnosti pocit exkluzivity, ale může pozvednout celkový design.


Kámen je skvělý materiál na podlahu nebo jako výrazný prvek ve vaší kuchyni. Můžete jej položit i na pracovní desku! Jednou populární volbou pro podlahy je mramor, ale můžete použít také vápencovou nebo travertinovou dlažbu.


Luxusní vzhled s mramorem v kuchyni
Mramor se vyznačuje složitým žilkováním, které mu dodává sofistikovaný vzhled. Často se používá ve vysoce kvalitních nemovitostech, jako jsou 5hvězdičkové hotely, luxusní restaurace a může být také skvělým doplňkem luxusu do vaší kuchyně.


Všestranný Travertin
Travertin, nabízený v béžových, hnědých a šedých barvách, je všestranný a snadno se sladí s jakýmkoli designem. Může pomoci přinést příjemnou atmosféru do každé kuchyně. Travertin může dát vaší kuchyni jemnější vzhled než odvážný mramor.

Travertin Antik ATR28 kamenný cihličkový obklad vynikne i v kuchyni

Travertin Antik ATR28 kamenný cihličkový obklad vynikne i v kuchyni

Travertin je jeden z nejoblíbenějších kamenů kvůli různým světle béžovým tónům, které dodávají prostoru teplo a fungují s jakýmkoli designem.

Kontaktujte Kámen Bohemia ještě dnes!

Na naší stránce na vás čeká široký výběr interiérových kamenných obkladů vhodných i do kuchyně.