E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Obklady a dlažby z travertínu

Hledáte obklad nebo dlažbu z přírodního kamene? Chtěli byste něco extra originální a zároveň nadčasové? Travertin bude pro vás tou určitě správnou volbou.

Pokud jste si nevybrali materiál, který chcete použít na dlažbu nebo obklad schodů, fasády či interiéru, vřele doporučujeme travertin. Je to přírodní materiál, který zajišťuje originalitu dlažby či obkladu. Každý jeden kus obkladu a dlažby se liší barvou, žilami nebo póry. Travertin je nadčasový, je stále "in".

Travertin má vynikající termoregulační vlastnosti. V létě se u bazénu můžete procházet i bosí a zároveň je ideální na podlahové topení. Travertin vede teplo lépe než keramická dlažba.

Je to skvělý materiál pro použití v exteriérech. Travertinové fasády, dlažby a schody dodají jedinečnost celému vašemu domovu. Stále častěji se travertin využívá i v interiérech, kancelářích a koupelnách. Bez obav jej můžete použít v koupelně nebo jako obklad bazénů.

Na ošetřeném travertinu se neusazuje vodní kámen, nedrží se na něm ani prach. Na čištění v interiéru postačí čistá voda, případně zředěný koncentrát speciálního čistícího prostředku. V exteriéru na terasy či obklady bazénů postačí vysokotlaké čističe.

Obklady a dlažby travertin