E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kamenná tapeta vhodná do interiéru i exteriéru

Přírodní kámen v interiéru není žádná novinka. Je to elegantní a jednoduché řešení v případě, že chcete váš dům trochu ozvláštnit a udělat každou pokoj výjimečnou. Jako dekorační kámen, který zpříjemní váš interiér je vhodným variantou kamenní dýha.

Proč si dát kamennou tapetu?

Kamenná dýha z přírodního kamene je výbornou volbou pro svou ohebnost, tapetu můžete použít i na šikmé stěny. Taková kamenná tapeta je navíc skvěle odolná vůči vodě. Je ultra tenká a tak svou hmotností nezatěžuje omítku. Rovněž montáž kamenné dýhy na stěnu interiéru je velmi jednoduchá a nenáročná. Tento typ přírodního kamene se úžasně vyjímá na stěně v interiéru, ale také je vhodný do exteriéru. Kamenná dýha se nejlépe vyjímá na jedné větší stěně a vytváří tak exkluzivní a okázalý první dojem.

Kde použít kamennou tapetu?

Vhodným místem pro umístění kamenné dýhy jsou v podstatě všechny druhy interiérů. Skvěle vynikne v předsíni, obývacím pokoji, ložnici, kuchyni či dokonce v koupelně. No výborně vypadá i jako obložení krbu, stropů nebo nábytku. V případě exteriérů se přírodní kamenná dýha náramně vyjímá na fasádě, soklů, komínech nebo zídek a také sloupech.

Kamenná tapeta na stěnu