E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Jak mohou přírodní dlažební kameny změnit vaši terasu

Ať už hledáte rychlé řešení nebo chcete kompletně předělat svoji venkovní terasu, přírodní dlažební kostky mohou být to pravé!

Kamenná dlažba na terasu Kámen Bohemia

Kamenná dlažba na terasu Kámen Bohemia


Přijetí nedokonalé krásy se stalo významným trendem v designu vnější krajiny a interiérů, neboť se snažíme cítit hlubší spojení s přírodou. Přírodní materiály se výrazně hodí k tomuto trendu díky svým jemným nepravidelnostem a variacím.


Přírodní kamenná dlažba na terasu nabízí řadu funkcí; od rozšíření vašeho venkovního obytného prostoru až po vytvoření ústředních bodů ve vaší zahradě. Krása přírodních dlažebních kamenů spočívá v tom, že každý je jedinečný díky přirozené variabilitě barvy a struktury.


Se spoustou vysoce kvalitních dlažebních kostek a dlažeb, ze kterých si můžete vybrat, je důležitý výběr toho správného, který bude vyhovovat vám a vašemu prostoru. Podívejte se na náš sortiment přírodní kamenné dlažby, abyste si mohli být jisti, že jste si vybrali správně.

Travertinová dlažba na terasu

Travertinová dlažba na terasu

Druhy dlažeb na terasu z přírodního kamene

Přírodní dlažba na terasu Vápenec

Dlažba z přírodního Vápence je mimořádně odolná a je dostupná v různých krásných barvách a odstínech. Vápenec je mimořádně všestranný materiál, který lze použít téměř v jakékoli oblasti dle vašeho výběru; od příjezdových cest a teras po nádvoří a chodníky. Jednou z hlavních výhod Vápence je jeho neklouzavý povrch, který se hodí na místa, která jsou náchylná k navlhčení, například kolem bazénů a vodních prvků.

Dlažba na terasu Vápenec - ilustrační obrázek

Břidlice

Břidlice je robustní přírodní kámen, který je dostupný v sytých barvách. Břidlice je extrémně odolná vůči prasklinám, má dlouhou životnost i v náročných podmínkách a časem nevybledne. Dlažba na terasu z přírodní břidlice je mimořádně nenáročná na údržbu a je ideální pro ty, kteří milují elegantní a stylovou estetiku. Břidlicová dlažba je mimořádně odolná vůči skvrnám, díky čemuž je ideální volbou pro terasy určené ke stolování a zábavě.

Břidlice SUNSET B59 obklad / dlažba

Krásná rustikální břidlicová dlažba kombinuje odstíny modré a černé se zářivým zlatem, mědí a bronzem, čímž vytváří pozoruhodný a jedinečný přírodní design terasy. Podzimní barevná paleta barev této břidlicové dlažby se hodí k elegantním zahradním designům. Týká se to zejména jiných přírodních materiálů, které se obvykle vyskytují ve venkovních prostorách, jako je dřevěný nábytek, cihlové zdi, štěrkové stezky a stromy či trávník.

V Kámen Bohemia víme jako na terasy z přírodního kamene.

Přírodní dlažební kostky nebo formátované dlažby jsou mimořádně všestrannou, robustní a elegantní volbou pro jakékoli vnější použití. Pro více inspirací, jak zakomponovat dlažbu z přírodního kamene do vašeho venkovního prostoru, navštivte naši prodejnu kamene.