E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Gabionový šnek - inspirace do zahrady

Nechte se inspirovat zajímavou zahradní dekorací, kterou gabionový šnek rozhodně je. Gabionový šnek slouží jako okrasný doplněk zahrady a jistě upoutá pozornost každé návštěvy.

Gabionový šnek


Fantazii se meze nekladou a proto můžete šneka z gabionu využít i jako pohádkovou mini zahrádku. Do gabionového šneka můžete vysadit drobné kvítky, které vás přenesou do země magie a pohádkových víl.


Nebo si můžete vytvořit soukromou poušť, kterou vám zaručeně připomenou nenáročné kaktusy a sukulenty.


A pokud máte rádi praktičnost, vysaďte si do gabionového šneka voňavé bylinky jako máta nebo meduňka, které můžete v letních vedrech použít do chladivých drinků.


Tuto zahradní dekoraci můžete vysypat přírodním kamenem podle vašich představ. Jako výplň do gabionového šneka můžete použít jedinečný růžovo-hnědý křemenec, se kterým vaše zahrada rozhodně zazáří.


Pokud preferujete spíše jemnější barvy, můžete zvolit žluto-bílý nebo i žluto-šedý vápenec. Také můžete použít světlo-šedou žulu se zajímavou strukturou.


V případě, že máte rádi tmavou eleganci, doporučujeme použít do gabionového šneka černou břidlici nebo černý přírodní kámen nero ebano.


No pokud se nebojíte trochu experimentovat, můžete jako výplň použít také zlato-hnědou kamennou kůru, která v sobě spojuje drsnost přírodního kamene se strukturou kůry stromu.

Gabionový šnek - zahradní dekorace

Originální zahradní květináč - gabionový šnek

Mrazuvzdorný květináč

Gabionový šnek můžete využít jako originální květináč v zahradě. Skvělou vlastností gabionového šneka je fakt, že je odolný vůči vysokým teplotám v létě i silným mrazem v zimním období. Takový zahradní květináč tak může dominovat vaší zahrádce po celý rok.

Pevný a odolný gabionový květináč

Dalšími skvělými vlastnostmi jsou pevnost a odolnost gabionového šneka v zahradě. Tuto zahradní dekoraci můžete umístit kdekoliv ve vaší zahradě a navzdory nepříznivým povětrnostním podmínkám zůstane neporušené stát na daném místě.

Tipy pro Vás: