E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Venkovní dlažba z travertinu

Travertin má hladce řezané plochy odhalující pórovitou strukturu kamene, ve formě nepravidelných mezer a dávají tak dlažbě osobité kouzlo. Jako venkovní dlažba nachází široké uplatnění na terasách, v okolí bazénů, v zimních zahradách, zahradních chodnících či cestičkách kolem domů.

Dlažba z travertinu

Dlažba z travertinu

Dlažby z travertinu použity jako venkovní dlažba působí elegantně a nikdy nevyjdou z módy. Travertin lze použít kamkoli jako dlažba na terasu, chodníky nebo jako dlažba kolem bazénu včetně jeho lemu (po impregnací). Dlažby z kamene travertin jsou populární pro své nenahraditelné technické vlastnosti, dlouhou životnost a originální kresbu. Travertin je velmi praktický na údržbu a díky své struktuře si zachovává vždy čistý vzhled. Exteriérové travertinové dlažby jsou protiskluzové (docílíte správnou impregnací).

Kde všude se dá použít

Kromě vnější dlažby se travertin používá do koupelen, jakož travertinová dlažba iv kuchyních, chodbách nebo i obývacích pokojích. Oblíbené jsou hlavně zlatavé barvy, které navozují v interiéru příjemný hřejivý pocit. Nejen v domácnostech se však travertinové obklady a dlažby uplatňují. Setkáme se s nimi i v komerčních prostorách, jako jsou kanceláře, restaurace, recepce či vstupní haly.