E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Okrasné přírodní kameny do zahrady

S jarním detoxem přichází i jarní detox zahrady. Úprava venkovních ploch a celkově exteriéru může být velmi příjemnou vnější aktivitou a nemusí být přitom vůbec namáhavá. Stačí, když si do své zahrádky naaranžujete šik přírodní kámen a jemně ho doladíte zeleným porostem.

Přírodní kámen v zahradě

Přírodní kámen v zahradě


Okrasné přírodní kameny do zahrady působí jako dominantní architektonický prvek a jsou velmi vhodným dekoračním variantou ve vaší zahradě.


Z okrasných přírodních kamenů si můžete vybrat ze široké nabídky dekoračních štěrků, okrasných oblázků, skalkových solitérů či kamenných sloupů, které krásně vyplní jakýkoliv prostor a dodají vnějším plochám moderní a ojedinělý vzhled.


Proč dát kámen do zahrady?


Využití dekoračních přírodních kamenů je opravdu pestré. Jsou vhodné pro úpravu záhonů, skalek či jezírek. Skvěle se vyjímají jako dekorace v květináčích, skalkách nebo fontánách, často se používají i na vysypávání cest, chodníků, zahradních cestiček. Dají se využít i jako alternativa mulčovací kůry, například v skalce. Velkým benefitem okrasných přírodních kamenů je, že jsou vhodné i jako dekorace do interiéru nebo i do akvárií.

Tipy pro Vás: