E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Interiérový obklad na zeď: Jaký kámen si vybrat

Přírodní kámen se jako stavební materiál používá již po staletí, a to nejen kvůli svým vizuálním vlastnostem, ale také kvůli své odolnosti a všestrannosti – přírodní materiál může mít různé tvary a velikosti a může být dokončen různými způsoby.

Ilustrační obrázek - interiérový obklad

Mýlili byste se, kdybyste si mysleli, že kamenný obklad je jen pro vnější stěny. Když se kamenný obklad začlení do jiných prostorů, než je tento obývací pokoj, může každý interiér získat elegantní formální vzhled.

Ilustrační obrázek

Jako alternativu k použití hladkého obkladu lze použít kamenné obkladové panely s 3D vzhledem k vytvoření ohromujícího viditelného efektu, který je vizuálně přitažlivý i funkční. Pro ještě plastickejší efekt se používá i osvětlení, které z obkladu vytáhne hloubku a zdůrazní jeho tvary a plastičnost.

Obkladové panely se díky svému "předpřipravenému" formátu dobře instalují. Díky plynulým spojům ve finální podobě neuvidíte žádné nápadné spáry nebo spoje a kámen působí konzistentně. Pro obklad do interiéru v naší nabídce najdete různé  barevné odstíny panelů - ať už preferujete prosvětlený interiér nebo tmavší design.

Kamenná tapeta/luxusní obklady/kamenná dýha

Kamenná tapeta/luxusní obklady/kamenná dýha

Kamenná tapeta je pro svoji přitažlivou eleganci a schopnost vytvářet výrazné vzory velmi vyhledávaný prvek interiérovými designéry a dekoratéry. Velkoformátový obklad z kamene do interiéru je fantastickou volbou pro každého majitele domu z hlediska estetiky a budoucí přidané hodnoty nemovitosti.

Brickstone WAVE BS98 kamenný cihličkový obklad

Brickstone WAVE BS98 kamenný cihličkový obklad

Obklad stěn v koupelně

Cihličkový obklad z kamene je nápadným doplňkem každé koupelny. Bez ohledu na to, kam jej v koupelně umístíte, bude fungovat.

Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusní obklady z kamene

Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusní obklady z kamene


Černý design kamenného obkladu stěn nikdy nevyjde z módy a bude i nadále oblíbenou volbou mezi majiteli domů po mnoho let. Kromě toho mohou být stěny s černými obkladovými panely použity ke zdůraznění jakéhokoli barevného schématu ve vašem interiéru, kromě toho, že mu dodají nadčasový vzhled. Určitě si ovšem vyberte takový s ostrými hranami, který váš domov důkladně zmodernizuje a dodá nádech černé krásy.


Každý obklad z přírodního kamene je jedinečným výtvorem. Jejich trvanlivost je vynikající a nedotčený vzhled je bezkonkurenční. Obklad na zeď je tedy krásným kouskem přírodního kamene, který dokáže zcela změnit vzhled jakéhokoli interiéru.

Obklad do interiéru

Abychom to shrnuli – při výběru obkladu do interiéru z přírodního kamene se vám otevírá svět různých možností, designů a formátů. Při rozhodování určitě doporučujeme kámen vidět živě, ať už v showroomu nebo alespoň mimo realizaci. Živě oceníte jedinečnou strukturu přírodního kamene. Každý kus je unikát, každá žíla má originální struktury a barvy. Celoplošné obklady interiéru i dekorativní obklady budou díky přírodnímu kameni dodávat celé místnosti to správné charisma.

Navíc vám naši odborníci v naší prodejně poradí s výběrem vhodného formátu dle vašich konkrétních potřeb a požadavků.