E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Interiérový obklad na zeď: Jaký kámen si vybrat

Přírodní kámen se jako stavební materiál používá již po staletí, a to nejen kvůli svým vizuálním vlastnostem, ale také kvůli své odolnosti a všestrannosti – přírodní materiál může mít různé tvary a velikosti a může být dokončen různými způsoby.

Ilustrační obrázek

Mýlili byste se, kdybyste si mysleli, že kamenný obklad je jen pro vnější stěny. Když se kamenný obklad začlení do jiných prostorů, než je tento obývací pokoj, může každý interiér získat elegantní formální vzhled.

Ilustrační obrázek

Jako alternativu k použití hladkého obkladu lze použít kamenné obkladové panely s 3D vzhledem k vytvoření ohromujícího viditelného efektu, který je vizuálně přitažlivý i funkční. Berte na vědomí, že budete muset přinést zdroj osvětlení, který vytváří stíny, aby pomohl zlepšit vzhled kamenné stěny.

Kamenná tapeta/luxusní obklady/kamenná dýha

Kamenná tapeta/luxusní obklady/kamenná dýha

Kamenná tapeta je pro svoji přitažlivou eleganci a schopnost vytvářet výrazné vzory velmi vyhledávaný prvek interiérovými designéry a dekoratéry. Velkoformátový obklad z kamene do interiéru je fantastickou volbou pro každého majitele domu z hlediska estetiky a budoucí přidané hodnoty nemovitosti.

Brickstone WAVE BS98 kamenný cihličkový obklad

Brickstone WAVE BS98 kamenný cihličkový obklad

Obklad stěn v koupelně

Cihličkový obklad z kamene je nápadným doplňkem každé koupelny. Bez ohledu na to, kam jej v koupelně umístíte, bude fungovat.

Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusní obklady z kamene

Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusní obklady z kamene


Černý design kamenného obkladu stěn nikdy nevyjde z módy a bude i nadále oblíbenou volbou mezi majiteli domů po mnoho let. Kromě toho mohou být stěny s černými obkladovými panely použity ke zdůraznění jakéhokoli barevného schématu ve vašem interiéru, kromě toho, že mu dodají nadčasový vzhled. Určitě si ovšem vyberte takový s ostrými hranami, který váš domov důkladně zmodernizuje a dodá nádech černé krásy.


Každý obklad z přírodního kamene je jedinečným výtvorem. Jejich trvanlivost je vynikající a nedotčený vzhled je bezkonkurenční. Obklad na zeď je tedy krásným kouskem přírodního kamene, který dokáže zcela změnit vzhled jakéhokoli interiéru.