E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kamenný obklad z Břidlice v koupelně - Průvodce používáním

Přírodní kámen je jedním z nejlepších a nejběžnějších materiálů, které majitelé domů implementují do svých návrhů kuchyní a koupelen. Není to jen díky elegantnímu vzhledu, který přírodní kámen vnáší do místnosti, ale také odolnosti a nenáročnosti na údržbu, kterou tento materiál nabízí. Ať už instalujete nové pracovní desky, koupelnové obklady, podlahy nebo sprchové dlaždice, přírodní kámen je skvělou volbou z mnoha důvodů.

Ilustrační obrázek

Jeden běžný materiál z přírodního kamene, který majitelé domů používají ve svých koupelnách, je Břidlice. Kamenný obklad Břidlice dodá koupelně přirozený a k tomu moderní vzhled, stejně jako poskytne mnoho výhod.

Co je břidlice?

Břidlice je jemnozrnná metamorfovaná hornina, která je složena převážně z jílových minerálů nebo slídy. Její odolnost a vzhled z ní učinily oblíbenou možnost mnoha stavitelů. Tento přírodní kámen se používá pro podlahy, obklady a dokonce i pro střešní krytiny. Břidlice se dodává hlavně v šedé barvě a hravě doplňuje jakýkoli design koupelny.

Použití břidlice v koupelně

Břidlice je materiál, který má mnoho různých použití pro vaši koupelnu. Vzhledem k tomu, jak odolná je Břidlice, může být použita na obklady, podlahy a sprchové dlaždice. Pro vaši sprchu je Břidlice jedním z nejčastěji používaných a prospěšných obkladových materiálů. Pokud je Břidlice správně impregnována a pravidelně čištěna, je to všestranný skvělý materiál pro použití pro vaši sprchu. Břidlicová dlažba je také skvělou volbou pro podlahu! Protože je tento materiál tak pevný a odolný, je Břidlice schopna odolat opotřebení a je velmi odolná vůči praskání.

Jaký druh břidlice byste si měli vybrat?


Při výběru správného typu Břidlice si musíte promyslet, kde ji budete používat. Pokud ji budete používat na podlahy, chcete se vyhnout leštěnému povrchu.


Do koupelny je vhodné vybrat štípanou nebo broušenou Břidlici. Štípané Břidlicové obklady nebo dlažby jsou jejím přirozeným vzhledem. Při řezání si zachovává přirozenou strukturu.


Pokud jde o použití přírodního kamene ve vaší koupelně, Břidlice je perfektní volbou! Břidlici v koupelně milují majitelé domů, protože má odolný a dobře vypadající povrch, který lze velmi snadno čistit. V Kámen Bohemia nabízíme vysoce kvalitní přírodní Břidlici, která je ideální pro váš domácí projekt.

Kamenný obklad do interiéru i exteriéru z Břidlice i jiného kamene naleznete v naší prodejně a e-shopu: