E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Rustikální koupelny plné kamene

Rustikální styl je vždy závazkem úzkého spojení s přírodou. Proto se také v rustikálních koupelnách budete setkávat jako s hlavními prvky se dřevem a kamenem. V takto navrhovaných místnostech se budete vždy cítit jako v lůně přírody, nepochybně uvolněně a příjemně, při klidném posezení ve vaně, která vám zajistí tu správnou relaxaci.

Kamenné podlahy a obklady v koupelně

Rustikální koupelna je prostě prostředí, které dokáže vytvořit velmi příjemnou atmosféru, a to relativně snadno. Je to prostor, kde si naplno můžete vychutnat chvilky samotě ponoření ve vaně s množstvím pěny, obklopeni dřevěným nábytkem, kamenem jako obložením na stěně a s kamennými podlahami, které svou atmosférou skvěle dotvářejí celkový styl.

Luxusní obklady z kamene

Přírodní kámen je zároveň i přirozený materiál šetrný k životnímu prostředí, vypadá moderně a luxusně zároveň. Kámen je navíc materiál s dlouhou životností a běžně k získání.

Obložení stěn kamenem

Existuje mnoho způsobů jak ho v koupelně aplikovat. Můžete z něj vytvářet okouzlující dekorace na podlaze, skvěle vypadající obložení stěn nebo vyvýšený stupeň pod vanou.

Kámen v exteriéru

Nezapomeňte ani na exteriér, pokud máte zahradní sprchu, kámen se v ní bude přímo skvěle vyjímat. Rovněž není přirozenějšího materiálu pro výstavbu koupacího zahradního jezírka, jako je kámen.


Přírodní kámen, můžeme nalepit kamkoli i například do sprchového koutu či kolem vany. Jedná se totiž o přírodní materiál, který je odolný a vhodný jako obklad do koupelny.


Obklady a dlažby do koupelny z kamene máme v té nejvyšší kvalitě, ale zároveň za překvapivě výhodnou cenu! Přírodní kámen je materiál, který podtrhne luxus a zároveň působí přirozeně.