E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Nápady na design vnější dlažby pro váš dům

Exteriér domu působí hned na první dojem. To zahrnuje nejen vaši zahradu nebo terasu, ale také vnější dlažbu vašeho domu. Jak dobře to vypadá a jak je to udržováno, může poskytnout představu o tom, co by mohlo být uvnitř. Atraktivní exteriér může vzbudit zájem vašich hostů, kteří by chtěli vidět víc domu zevnitř. Jedním ze způsobů, jak zajistit, aby exteriér vašeho domu vypadal elegantně a stylově, je zvolit Travertinovou dlažbu.

Ilustrační obrázek


Taková dlažba se používá speciálně na vnější plochy. Nicméně, můžete ji použít také uvnitř, protože to může posunout vzhled vašeho domu na další úroveň. Textury cihel a skal mimo jiné dobře fungují, pokud jde o obklady na zeď. Výhodou použití kamenů je to, že se snadno udržuje a je velmi trvanlivý.


Travertinovou dlažbu můžete použít na exteriér, čímž určitě zapůsobíte a strhnete pohledy všech kolemjdoucích. Travertin je poutavý u vchodu do domu, dodá mu chladné a stylové vibrace, což je plusový bod. Tuto dlažbu můžete použít dokonce i na hlavní stěnu ve svém domě, abyste dodali jemný styl, aniž by narušil celkový vzhled.


Travertin je nejen krásný kámen, ale je také odolný, bezpečný, praktický a dokáže odolat zkoušce času: to vše jsou důležité vlastnosti, které musíte zvážit při výběru té nejlepší dlažby z přírodního kamene pro vaši vnější dlažbu na terase nebo dvoře.


Travertin je navíc pohodlně dostupný v řadě barev, velikostí a povrchových úprav. Od jemných chladných šedých tónů až po nápadnou slonovinovou až po světlé zemité hnědé/mléčné kávové tóny, opravdu se najde něco pro každého. Díky svému složení nevypadají dvě travertinové dlažby stejně, což dodává kameni jeho silný charakter s jedinečným žilkováním.

A v případě, že chcete více informací a nejste si jisti, který je ten nejlepší kámen pro váš dům nebo zahradu, obraťte se na naše odborníky na kámen v Kámen Bohemia.