E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Dlažba kolem bazénu musí být především mrazuvzdorná a bezpečná

Při dlažbě kolem bazénu musíme kromě estetického hlediska sledovat hlavně bezpečnost. Dlažba by měla být protiskluzová, aby se omezila možnost uklouznutí stejně i mrazuvzdorná. Nabízí se několik materálů, ale velmi oblíbená a na pohled atraktivní je venkovní dlažba kolem bazénu z kamene.

Ilustrační obrázek


Venkovní dlažba z kamene je ideálním materiálem kolem bazénu. Její povrch je přirozeně protiskluzový a máte na výběr několik tvarů a druhů kamene. Prostor kolem bazénu můžete sjednotit s dalšími zpevněnými plochami - terasou, stezkami nebo příjezdovou cestou.


Vnější dlažbu z kamene využijete na terasy, zimní zahrady a okolí bazénů. Povrch dlažby je protiskluzový, ideální do míst, kde by na mokré podlaze mohly děti i dospělí spadnout. Dlažba z kamene je stálobarevná a odolná vůči UV záření. Její povrch se velmi snadno čistí a není náročný na údržbu (po správné impregnací). Dlažba je mrazuvzdorná a odolná vůči chemickým látkám (za předpokladu správného ošetření kamene).

Travertinová dlažba

Venkovní travertinová dlažba


Dlažba z přírodního kamene travertin. Je vhodná jako venkovní i vnitřní dlažba i jako obklad. Mozaikový formát dlažby umožňuje realizovat různé vzory pokládky a každý prostor je tak jedinečný.


Pokud si nejste jisti, jaká dlažba je pro vaši zahradu ta nejvhodnější, jaká se bude hodit k domu a stylu zahrady, můžete si vše prohlédnout v naší prodejně kamene Kámen Bohemia.

Vybírejte mrazuvzdorné dlažby na terasu a kolem bazénu v Kámen Bohemia.

Inspirujte se v našem e-shopu nebo na prodejně množstvím druhů a provedení kamene vhodného na pokládku dlažby nejen kolem bazénu.