E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Inspirace pro kamenný obklad v interiéru

Kamenný obklad  se využiva v interiéru jako dekorace stěn, která dodá vašemu domovu elegantní a sofistikovaný vzhled a také přinesete kousek přírody do Vašeho domova. Kamenné obklady jsou stále velmi oblíbeným prvkem ke zkrášlení našeho bydlení pro svoji vysokou estickou a užitnou hodnotu.

Ani vás doma už nebaví umělé materiály, kterou jsou dnes téměř všude? Toužíte po příjemné atmosféře a propojení s přírodou? Řešením může být obložení stěn kamenem. Tento tradiční stavební materiál nachází uplatnění nejen v exteriéru ale i v interiéru. Kamenný obklad v interiéru zvýrazňuje luxus a estetiku prostoru.

kamenný obklad v interiéru

Trendy záležitost

Kamenný obklad v interiéru je efektivním a vysoce moderním řešením. Poslední trendy se vracejí k materiálům, které pocházejí z přírody nebo takovým, které je díky barvám, dekorem a motivem dokáží napodobit. Kamenné obklady mohou být přírodní či umělé.

Výhody kamenných obkladů

Obklady na stěnu zlepšují kvalitu bydlení. Stěna působí mimo jiné jako izolace a brání tak únikům tepla. Obklady stěn také dokáží snižovat hlučnost a nepříjemnou ozvěnu v interiéru. Jestliže bojujete s křivými stěnami či nepěknou omítkou, kamenné obklady jsou správnou volbou. Velkou předností kamenných obkladů je jejich odolnost a barevná stálost. Přírodní kámen je téměř nezničitelný a nehořlavý.

Kamenný obklad do domu i bytu

V poslední době se na stěnách stále častěji objevují kamenné obklady, které svým přírodním vzhledem dokáží zatraktivnit interiér. Kamenný obklad do interiéru se hodí stejně do rodinného domu, jakož i do běžného panelákového bytu.

Umístění kamenných obkladů

Kamenný obklad zvýrazní každou místnost ve vašem interiéru a dokonale změní prostor, který působí monotónně. Ak se rozhodnete pro kamenný obklad, je vhodné si promyslet přesné místo nebo prostor, kde chcete kamenný obklad použít, přičemž v úvahu mohou přijít všechny možnosti vašeho bydlení. 

Kamenné obklady použítí:

Kamenný obklad možno použít jako obložení stěny v obývacím pokoji, kuchyni, ložnici, koupelně, nebo jako obklad rohů místností, půlpříček například mezi kuchyní a obývákem, barový pult v jídelně, či jako obklad krbu, umístění kolem oken, a prostor kolem nebo pod schodištěm - s kamenným obkladem získají tyto prostory nový, elegantní a stylový vzhled.

Výhody

Originalita - Přírodní kamenný obklad poskytne vašemu domovu originální vizuální dojem a exkluzivitu s tím spojenou.

Estetika - Díky přírodnímu materiálu získá váš domov estetický vzhled a to hlavně díky tomu, že barvy přírodního kamene jsou přirozenější než průmyslově vyráběné barvy. Z uvedeného materiálu pramení také přírodní energie, kterou nedokáže spoutat žádný umělý materiál.

Kamenné obklady relizace Garden Stone:

Kamenný obklad jako povrchový materiál pro interiér

V poslední době se klade obzvlášť velký důraz na výrazném obložení stěn. Všechny trendy vycházejí standardně z obložení krbů, které bývají typicky dominantou celého vnitřního prostoru v domácnosti.

A zrovna v obkládání krbů došlo v posledních letech k obrovskému vývoji. K jejich inovací se začal používat kamenný obklad v interiéru, který dokáže z nezáživného hladkého krbu vytvořit úplnou dominantu. Výsledný vzhled je dále podtržen plápolajícím ohněm, který tvoří s kamenem velmi výraznou, ovšem tak přirozenou kombinaci. Pokud je pak krb umístěn například v obývacím pokoji, vytvoří spolu s kamenem velmi útulné prostředí v rámci celého bytu.

Kámen jako takový však nekončí u obkládání krbů. Právě naopak. Obkladové pásky se často používají například v ložnici jako obložení stěny za postelí.

Kamenné obklady jsou skvělým řešením, pokud chcete oživit váš obývací pokoj nebo ložnici. Do interiérů můžeme použít spíše drobnější vzory, a to pouze na jednu stěnu či její část. 

Nabídka naší společnosti je opravdu široká. Nabízíme kamenné obklady a venkovní dlažbu z přírodního kamene ve formě jako štípaný kámen. Dále nabízíme obklady a dlažbu sekáním např.. jako dlažební kostky. Obklady a dlažba, která se upravuje řezáním, se používá v mnoha interiérech a exteriérech. V zahradní architektuře jsou populární solitéry, monolity, oblázky, okrasné štěrky, kámen do skalky a různé dekorační kameny. V naší nabídce naleznete i gabiony a gabionové koše, které se používají na stavbu opěrných plotů a zdí.

Stavíte nový dům? Proděláváte Váš byt? Hledáte nové, moderní kamenné obklady?

Vybírejte z naší nabídky kamenných obkladů:

Kamenný obklad - Panel SP15 Diamond

Přírodní obkladový kámen, představuje formátovaný kámen řezaný na požadované rozměry.

Kamenná stěnaTR21 MOON Bricks

Přírodní obkladový kámen Travertin, formátovaný obklad z přírodního kámene je vhodný na obklady stěn do interiérů, ale může se použít i na venkovní obklady.Takto formátovaný obklad z přírodního kámene je vhodný na obklady stěn do interiérů, ale může se použít i na venkovní obklady.

Kamenný obklad - Panel SP59 Tiger

Takto formátovaný obklad z přírodního kámene je vhodný pro venkovní obklady, fasádní obklady, interiérové kámenné obklady, kámenné ploty, kámen na sokl, obklad krbu...