E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Obklady z přírodního kamene: Nápady a inspirace

Vneste do svého domova hloubku a teplo s naším výběrem obkladů z přírodního kamene. Každý kus obkladu nebo dlažby je jedinečně pestrý, texturovaný pro autentický pocit a vkusný design.

Ilustrační obrázek

MRAMOROVÉ OBKLADY

Mramorové obklady propůjčují nadčasový vzhled každé místnosti v domácnosti. Krásně fungují na stěnách i podlahách. Objevte náš úžasný sortiment v různých odstínech.

Ilustrační obrázek

VÁPENCOVÉ OBKLADY

Vápenec je sedimentární hornina, která se tvoří převážně na mořském dně po mnoho let. Vápencové obklady a dlažby jsou úžasné a odolné a vysoce kvalitní. Vzhledem k vysoké pórovitosti vápence je třeba je před spárováním utěsnit. Kámen je vhodný jako obklad na stěny i podlahy, v nádherné škále barev.

Travertin Antik ATR28

TRAVERTINOVÉ OBKLADY

Travertinové obklady a dlažby jsou nekonečně všestranné a dodávají jedinečné barvy kdekoli jsou umístěny. Vyberte si z nepravidelných, leštěných nebo antických travertinových dlaždic a vytvořte design z přírodního kamene, který je pro vás opravdu jedinečný.

Ilustrační obrázek

ŽULOVÉ OBKLADY A DLAŽBY

Žula je světle zbarvená vyvřelina, která vzniká pomalou krystalizací magmatu pod povrchem Země, tímto pomalým procesem vzniká mimořádně hustý a odolný kámen. Dodejte svému domovu luxus a autentický pocit se žulovým kamenem.

Přijeďte si do naší prodejny vybrat kamenný obklad nebo dlažbu vhodné do interiéru nebo exteriéru.