E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Obklad na dům i plot z kamene

Kamenné obklady v exteriéru mají hned několik možností jak je využít. Nejčastěji se samozřejmě používají jako obklady na fasádu, které ji nejen esteticky zkrášlí, ale zároveň přírodní kamenné obklady splní i praktickou ochrannou funkci, kdy fasádu domu chrání před zničením a vlhkostí. Dají se však využít i jako obložení vnějších zídek, plotů, případně podlah. A to nejen v rodinných domech, ale i v komerčních objektech. Dnes se bez vnějších obkladů neobejde prakticky žádný stylový moderní dům či obchodní středisko.

Ilustrační obrázek

Obklady na fasádu domu nebo plotu z přírodního kamene obecně patří mezi nejoriginálnější a patří do kategorie luxusnějších materiálů. Odolají vodě, mrazu i vysokým teplotám, a tak ochrání povrch stavby a prodlouží životnost domu. Protože jsou masivnější, musí mít podklad dobrou nosnost.

Přírodní vzhled fasády se do exteriéru hodí


Pokud toužíte po přeměně vzhledu svého rodinného domu a jeho přilehlých staveb jako je plot, sokl nebo zíďka, pusťte se do ní s citem. Dům musí zapadat do exteriéru a vhodně se doplňovat s okolním prostředím. Fasádní obklady na dům z kamene tento požadavek splňují na 100%.Vzhled přírodního materiálu v podobě kamene se hodí pro moderní domy i tradiční stavby nebo honosnější chaty. Je jen na vás, pokud se rozhodnete pro tmavou štípanou břidlici, světlejší vápenec nebo například skalní obklad v různých barevných provedeních.

Kámen vybírejte od profesionálů


Pokud vám má nová fasáda dlouho sloužit a skvěle vypadat, je třeba dbát na správný výběr a kvalitu zvolených materiálů.


V Kámen Bohemia vám rádi pomůžeme s výběrem materiálu.

Obklad z přírodního kamene

Obklad z přírodního kamene

Kámen na stěnu

Kámen na stěnu