E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kámen v interiéru

Kámen už dávno nepatří jen do zahrady. Stále častěji ho používáme i do interiéru. Kvůli unikátnosti každého přírodního kamene, interiér, ve kterém kámen použijeme, oživí a nadchne nejednoho návštěvníka.

Kde v interiéru využít kámen?

V interiéru se kámen využívá jako obklad krbů, stěn nebo dekoračních sloupků. Kromě obkladu je přírodní kámen výborným řešením i interiérové dlažby nebo i unikátních schodů v interiéru. Dlažba z kamene je výhodné řešení, protože kromě estetického hlediska plní i funkční hledisko. V případě podlahového vytápění se dlažba z kamene nechová jako tepelný izolant. Čili když teplo přijme, následně ho předává do prostoru

Jaký kámen se hodí do interiéru?

Každému interiéru sluší přírodní kámen. Ať už máte bydlení v minimalistickém stylu, kdy vám interiér doladí přesné, čisté linie travertinu. Nebo raději preferujete rustikální prvky ve vašem interiéru, kde členitý povrch kamene Rock face dodá interiéru ten správný drsný "look". Stačí najít ten správný kámen, který bude ladit s vaším stylem bydlení a hned máte trendy bydlení na světě.