E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kámen do koupelny

Koupelna je vaše místo relaxu a oddechu, proto je přírodní kámen tak vyhledávaným materiálem na její zkrášlení. Kámen v koupelně ať už jako obklad nebo dlažbu ocení každý milovník nadčasovosti a elegance.

Kámen do koupelny

Kámen do koupelny

Proč použít kámen do koupelny?


Přírodní kámen v koupelně má výbornou a dlouhou trvanlivost. Rovněž je nositelem strhujícího naturalismu. Nejvhodnějšími variantami jsou zejména mramor a žula.
 
Dotyk přírody pocítíte v podobě travertinu a onyxu, které vytvoří z běžné koupelny jedinečný a podmanivý prostor.


Kámen v koupelně je nejlepším a nejvhodnějším materiálem, protože po naimpregnovaní kámen nepropouští vodu, není nasákavý a nevytváří se na něm vodní kámen.


Je velmi jednoduchý na údržbu, je hygienicky nezávadnýomezuje růst plísní a bakterií v koupelně. No každý přírodní kámen, který si vyberete je proto nutné ve vlhkém prostředí předem naimpregnovat. Dalším benefitem je to, že kámen je vhodný i při podlahovém vytápění, protože výborně vede teplo a déle ho v sobě udržuje.

Umyvadlo z kamene

Umyvadlo z kamene

S čím kombinovat přírodní kámen?

Jedinečná koupelna vyžaduje jedinečný vzhled a jedinečný materiál a proto je přírodní kombinace tím nejvhodnějším variantou. Přírodní kámen mramor, travertin, onyx i žula mají svou originální a strhující strukturu, která nejlépe vynikne ve spojení s dřevem, který koupelně propůjčí teplý nádech.

Ve spojení kamene se sklem nebo nerezovou ocelí bude vaše koupelna zářit křišťálovou čistotou a nezaměnitelnou elegancí a duo kámen a hliník zase udělá z vaší koupelny šik vintage prostor a dodá jí punc nadčasovosti.

Kamenný obklad do koupelny

Kamenný obklad do koupelny

Mohlo by se vám také líbit: