E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kámen do obýváku

V každém moderním obýváku by neměla chybět kamenná stěna, která dodá místnosti luxusní, trendy "look". Obložení pohledových stěn přírodním kamenem je velmi oblíbeným dekoračním prvkem. Krásně oživí a s ním je každý prostor originální a jedinečný, protože každý kus přírodního kamene je únik má osobitou kresbu a vzor.

Nejčastěji se kamenný obklad v obýváku používá k obložení krbů, stěn za televizorem, dekoračních sloupků či stěn za sedačkou. Samozřejmostí každého obývacího pokoje je i kamenná dlažba, která působí nadčasovým a elegantním dojmem. Kamenná dlažba je velmi vhodné řešení v případě pokud máte ve svém obýváku podlahové topení vzhledem ke svým výborným akumulačním vlastnostem. Dlažba z přírodního kamene se nechová jako izolant, přijme teplo a následně jej předá do prostoru.

Využití kamene do obývacího pokoje je velké množství a záleží to jen na vaší fantazii a představivosti. Instalace přírodního kamene ať už jako dlažby v obývacím pokoji či obkladů stěn v obývacím pokoji je jednoduchá a zvládnete to i sami. Formátované obklady a obkladové panely máme v nabídce ve větších částech, které do sebe zapadají a jsou tak efektivní skladatelné a jednoduše manipulovatelné. Následná údržba přírodního kamene ve formě kamenného obkladu a kamenné dlažby je velmi jednoduchá a nenáročná. Po naimpregnovaní kamene je údržba velmi snadná, stačí čistá, mokrá hadřík a přírodní kámen na stěně a podlaze bude vždy vypadat excelentně a nadčasově.

Mohlo by se Vám líbit: