E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Nádherné gabionové nápady pro zahradu a dům

Gabiony ušli dlouhou cestu od dob, kdy se používaly zejména pro stavební účely. Už nějakou dobu jsou gabiony velkým hitem na zahradních výstavách a dostaly se na jednu z předních příček v trendech dekorací. Zde je několik nápadů na gabiony pro váš dům a zahradu.

Gabionová lavice - ilustrační obrázek

Najít tu dokonalou lavičku pro vaši zahradu může být pořádná výzva. Použití hladkých kamenů ve světlé barvě vytváří přirozený design. Přidejte několik polštářů a krásný květinový záhon s osvětlením je na světě. Taková nádherná gabionová lavice je vhodná i do těch nejmodernějších zahrad.

Gabionové ohniště a gril - ilustrační obázek

Gabionové ohniště a gril

Není nic krásnějšího, než se setkat s přáteli u ohně a grilu a užít si společný večer. Gabionová ohniska jsou dokonalým řešením. Nejenže jsou esteticky příjemné, ale jsou také vysoce funkční a ekonomické. Použití jakéhokoli kamenného/skalního materiálu je omezeno jen vaší představivostí.

Gabiony jako květináče

Gabiony jako květináče

Gabiony jako květináče pro rostliny

Máte-li malý pozemek, může se vám zdát, že okrasnou zahradu si nikdy nevytvoříte. Naštěstí gabiony nabízejí řešení právě na to! Od okrasných květináčů až po gabionové zídky osázené květinami, to vše můžete dělat s gabiony.

Stylový přední gabionový plot

Stylový přední gabionový plot

Gabionový plot je typ plotu vyrobený z velkých síťových košů naplněných kameny. Gabionový plot vždy vypadá odolně a dodá vaší zahradě punc osobnosti.

Vybírejte kámen na gabiony z naší nabídky: