E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Obklady z kamene

Vlastnosti a neotřelost kamene má za následek, že je vyhledávaným materiálem jako vnitřní či vnější obklad. Kamenné obklady, nemusí zůstávat jen v interiéru. Obklad z kamene je také velmi žádaným artiklem v případě vnějšího obložení rodinného domu, nebo chaty, či firmy.

Například kamenný obklad je luxusní a nevšední záležitost. Že je kámen studený, chladný? Na dotek sice ano, ale na pohled to tak není. Kámen se může pochlubit širokou barevností a rozhodně není nudný a studený. Velmi efektivní je například při obložení stěny, kde je umístěn krb, či televize.

Obložení krbu

Kdo by neměl rád romantiku v podobě praskajícího, voňavého dřeva? Pokud to umožňuje interiér Vašeho domova, nebo chalupy, chaty, pak zvažte výstavbu krbu. Krb si pak ještě můžete nechat obložit kamenem. A to takového stylu a odstínu, aby ladil s celkovým zařízením.

Obklad z kamene v koupelně

Stavíte, nebo předěláváte dům či byt? Rádi byste měli z koupelny místo, kde budete moci svou mysl i tělo zrelaxovat? Pak si dejte záležet nejen na výběru zařizovacích předmětů, ale i při obkladu koupelny. Je možné si v dnešní době zakoupit obklady a dlažbu z keramické prodejny. Ale pokud hledáte nevšednost a originalitu, kterou nenajdete na každém rohu, můžete oslovit spolčnost specializovanou na prodej obkladového kamene.

Vnější obklad domu, chaty

Co se týče kamenných obkladů, tak nemusíte zůstávat jen u interiéru. Obklad z kamene je také velmi žádaným artiklem v případě vnějšího obložení rodinného domu, nebo chaty, či firmy.

Parkovací stání, příjezdová cesta k domu z kamene

Kámen můžete také použít i na dlažby, ať už pro parkovní stání vašeho auta, příjezdovou cestu, nebo i cestičky na zahradě. Je možné sice zůstat u štěrku, písku, nebo udusané zeminy. Ve všech zmíněných případech však nemůžete očekávat takové vlastnosti, kterými se může pochlubit kámen. Jen s kamenem si můžete být jisti, že podklad bude více než stabilní, nedojde k jeho posunu ani sesuvu.

Další přednosti kamenných obkladů

Kamenné obklady nejsou jen vzhledově efektivně a nevšední. Kámen také plní ochrannou funkci. Jen si vezměte například obklad fasády domu. Pokud byste měli dům "jen" omítnutý, pak musíte počítat s tím, že časem dojde k zašpinění dolní části fasády. Pokud byste se však rozhodli pro kamenné obložení domu, pak nemusíte nijak řešit případné zašpinění. Kámen stačí totiž jednoduše a rychle umýt, ať už kartáčem, nebo hadicí s vodou.