E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Produkt

Barva

Tloušťka v cm

Průměr v cm

Měrná jednotka

Hmotnost MJ v kg

Produkt

Barva

Tloušťka v cm

Průměr v cm

Měrná jednotka

Hmotnost MJ v kg

Obklady / Dlažby nepravidelné

Štípaný přírodní kámen vhodný jako obklad i dlažba, používá se na vnější obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kámen na sokl, kámen na krb, fasádní obklady, vhodný na chodníky kolem domu, příjezdové cesty, kamenné terasy, kámen do altánku, kamenné dlažby do zahrady, vhodné i na suchou zídku.

Přírodní kámen


Přírodní kámen nepravidelných tvarů se získává štípáním z velkých kusů kamene. Štípaný přírodní kámen se nejčastěji používá na obklady nebo kamenné dlažby v exteriéru i interiéru.


K hlavním výhodám kamene patří jeho možnost kombinace s jakýmkoli materiálem nebo ať už moderním nebo přírodním. Dlažby z kamene jsou snadno udržovatelné stejně jako vnitřní kamenné obklady nebo vnější kamenné fasádní obklady. Použití kamene může být jako vnitřní kamenný obklad nebo vnější kamenný obklad.


Přírodní kámen se využívá hlavně jako stavební materiál. Kamenné obklady a kamenné dlažby jsou vhodné do moderních interiérů a exteriérů, všude tam, kde chceme vnést atmosféru příjemného prostředí.


Štípaný přírodní kámen andezit obklad vhodný pro vnější obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kámen na sokl, kámen na krb, fasádní obklady.

Přírodní kámen Andezit

Andezit je velmi oblíbený domácí přírodní kámen. Andezit patří mezi velmi pevné materiály s téměř nulovou nasákavostí, je ideální pro vnější obklady a dlažby. Pro obklad na zeď se nejčastěji používá tloušťka kamene 1-3 cm. Díky své pevnosti je andezit velmi vhodný pro dlažbu příjezdové cesty, chodníky, terasy, do altánků, využít lze i jako šlapáky do trávy. Přírodní kámen andezit má příznivý poměr ceny a kvality.

Nejčastěji se obklad z přírodního kamene používá k:


- fasády domů, opěrné zdi plotů, komíny, zahradní krby, zděné ploty, zahradní ohrady, suché zídky.


Obklad z přírodního kamene nepravidelných tvarů, který se získává štípáním z velkých kusů lomového kamene. Štípaný nepravidelný kámen se nejčastěji používá jako obkladový kámen, kámen na pokládku dlažeb z přírodního kamene. Tento typ kamene je vhodný také použít i na fasádní obklady.

Štípaný kámen na chodník, ale i jiné účely

Štípaný kámen je vhodný na chodník do zahrady, plot, parkoviště a terasu. Jednoduše jako vnější dlažba. Štípaná kamenná dlažba však lze využít i v interiérech. Nepravidelný štípaný kámen má své kouzlo například na chalupě u krbu. Kámen je skvělým a velmi univerzálním materiálem, se kterým chybu vedle neuděláte, ať jej umístíte kamkoli.

Obklad z přírodního kamene - ilustrační obrázek