E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Okrasné kameny v zahradě využijte s fantazií

Mnoho lidí v dnešní době rekonstruuje zahradu a snaží se z ní vytvořit místo příjemného a klidného odpočinku. Kvalitní trávník sice dokáže vytvořit tu pravou atmosféru, avšak celou scénu dokážou dotvořit jen okrasné kameny. Ty lze využít jako kamenný obklad, tak i dekorativní kameny, které decentně oživí relaxační prostor.

Jak je využít v zahradě?

Výhodou různých druhů okrasných kamenů jsou jejich rozsáhlé možnosti použití. Můžeme je využít prakticky na cokoliv a hlavně v libovolném prostoru. Například okrasné valouny z různých druhů kamene se stanou vhodným doplňkem ve vaší zahradě. Pokud je navíc umístíte na štěrk, tak vyniknou v celé své kráse. Štěrkem pak můžete obsypat také stromy či okolí bazénu. Vybrat si samozřejmě můžete z různých druhů materiálů a barev. Mezi okrasné kameny do zahrady se však nezařadí pouze okrasné oblázky, ale i kamenné drtě, obklady, solitéry a jiné výrobky z kamene.

Chcete vsadit na originalitu?

Když se podíváte na rozložení mnoha zahrad, vypadá z nich většinas tejně. Proto přicházejí výrobci zahradních kamenů se speciálními solitérními kameny, které váš pozemek jednoznačně oživí. V nabídce je široké množství solitérních kamenů, takže si určitě vyberete ten, který bude perfektně zapadat právě do vaší zahrady. Ideální je i umístění na vyvýšenou terasu, na kterou povedou kamenné schody, aby byl tento nádherný skvost všem na očích.

Zkuste použít skleněné kameny


Použitím skleněných kamenů se dostáváte do zcela jiné dimenze originality. Použít se dají jako v interiérech, tak v exteriérech, kde budou budit značný obdiv. Dále se hodí například do dekoračních nádob v domě, ve kterých jejich navíc můžete barevně kombinovat.


V oblasti okrasných kamenů se opravdu meze nekladou. Existuje mnoho druhů a barev kamenů, že je lze prakticky neomezeně kombinovat právě podle vašich představ.

Kameny pro nejrůznější použití v zahradě do skalky, jako dekorační plochy a chodníky nebo samostatné solitéry od Kámen Bohemia: