E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Štěrk a chodníky kolem domu

Krása a užiteční hodnota kamene jsou vysoké. Využít můžeme tento přírodní materiál jako chodníky kolem domu, hodí se do zahrad všech velikostí a stylů.

Dekorační kameny kolem domu

Dekorační kameny kolem domu

Přírodní kámen se pokládá jako dlaždice různé tloušťky, tvarů a struktur. Pěkně působí i chodník z větších nepravidelných kusů kamene jako jsou nášlapné kameny - šlapáky.


Štěrk, kamínky a kamenná drť jsou nejen levné materiály, ale také se s nimi dobře pracuje. Navíc se dobře hodí do zahrad všech stylů. Jejich výhody se především projeví v malých zahradách. Úzké plochy nebo plochy kolem domu, které by se daly těžko vydláždit, dostanou atraktivní vzhled pokud jejich vysypeme štěrkem.


Štěrk kolem domu, může výrazně zlepšit odtékání vody při vydatných deštích. Omítka lépe vysychá a prodlouží se její životnost.


Praktický a vzhledově pěkný je i kamenný koberec se štěrkovo-valounovým povrchem, který má jasné výhody: celistvost (nikde nejsou mezery), protiskluzový povrch, snadná údržba.

Dekorační kameny jako štěrk a valouny

Pestrá nabídka dekoračních kamenů a štěrku pro zkrášlení vaší zahrady. Fantazii se meze nekladou a proto nabízíme okrasné kameny v mnoha barvách, frakcích.

Doporučené návrhy: