E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Nápady na kamenný obklad stěn do exteriéru

Kamenný obklad na zeď představuje nejlepší způsob, jak vnést do exteriéru vašeho domu vlastní kreativní nádech. Můžete použít obklady z přírodního kamene s dokonalou kamennou úpravou.

Krása vašeho exteriéru bude mnohonásobně znásobena s těmito luxusními kamennými obklady. Proto pro vás máme nápady na design obkladů z přírodního kamene pro váš domov. Tady je pár nápadů na kamenné obklady pro vaši inspiraci:

Ilustrační obrázek

Přírodní kamenné obklady stěn

Přírodní vnější obkladový kámen má nadčasový design, který si lidé vždy zamilují. Hodí se do exteriéru domů i bytů. Dokonce i přírodní obkladové kameny mohou být různých druhů, takže je z čeho vybírat.

Žulové obklady pro úpravu vnějšího povrchu

Pro elegantní vzhled jsou žulové stěny přirozenou volbou. Jsou jednoduché a snadněji se čistí než jiné obklady z přírodního kamene. Tvrdě odolné horniny vydrží drsné počasí. Jejich instalace je tedy jednorázová investice.

Andezitové kamenné obklady

Kámen Andezit představuje skvělou možnost k obložení domu. Andezit působí velmi příjemně a musí být instalován bez velkého leštění. Jednoduchá, ale elegantní andezitová stěna mimo váš nádherný dvoupatrový dům by vypadala perfektně.

Kamenný obklad z přírodního kamene Andezit

Asymetricky tvarované kamenné stěny


Tento design je velmi přirozený. Přírodní kameny nepravidelných tvarů nejsou broušeny ani leštěny, jsou pouze instalovány jako obklad stěn. Exteriéru vašeho domova dodají velmi příjemný pocit. Zajímavé je, že kameny se také velmi rychle zahřívají.


I když to stojí víc, je lepší pořídit si kvalitní materiály, aby se stěny snadno nepoškodily. Pečlivě si vyberte ten pravý přírodní obkladový kámen, který se nejlépe hodí k vašemu domu.

Přijeďte si do naší prodejny vybrat kamenný obklad stěn vhodný do exteriéru.

Obložení stěny z kamene, které naleznete v naší prodejně: