E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Obklad na dům z přírodního kamene přidá hodnotu nemovitosti

Přírodní kámen je výborný materiál pro obklady exteriéru domu. Přírodní kámen jako obklad na dům, má vynikající vlastnosti a lze jej použít pro obklady, dlažby a dekorativní účely. Přírodní kámen je atraktivní, odolný vůči povětrnostním vlivům a trvanlivý, což z něj činí ideální volbu pro obklady fasády domu.

Kamenný obklad může přidat hodnotu nemovitosti. Jak to může udělat? Za prvé, přírodní kámen je vizuálně atraktivní materiál. Jeho jedinečný vzhled a přírodní originální barva dokáže změnit vzhled vnějších nebo vnitřních stěn jakékoli nemovitosti. To zvyšuje její tržní hodnotu tím, že je přitažlivější pro potenciální kupce.


Za druhé, přidání vrstvy kamenného obkladu do exteriéru budovy může výrazně zlepšit tepelný výkon. Dodatečná vrstva zvýší izolaci domu a pomůže zachytit teplo uvnitř. Vrstva kamenného obkladu také ochrání vnější zdivo před povětrnostními vlivy a prodlouží životnost budovy.


V Kámen Bohemia dodáváme vysoce kvalitní přírodní kámen, který se používá v projektech obkladů domů po celé České republice i zahraničí. Pokud zvažujete přírodní kámen jako možnost obkladu na dům, tady jsou hlavní důvody, proč je to dobrá volba:


1. Kamenný obklad zkrášlí vzhled domu – přírodní kámen má jedinečný atraktivní vzhled. Změní celkový vzhled každé budovy, čímž se stane atraktivnější možností pro potenciální kupce.


2. Přírodní kámen poskytuje ochranu – odolný vůči povětrnostním vlivům, trvanlivý, UV bariéra, ochranná vrstva, voděodolný. Exteriér s obkladem z přírodního kamene bude vyžadovat mnohem méně údržby.


3. Kamenný obklad je jedním z nejodolnějších stavebních materiálů, které jsou dnes k dispozici.


Jak vidíte, přírodní kámen je vynikající volbou pro obklad exteriéru domu. Může být použit pro rodinné domy i komerční budovy a je oblíben u moderních i tradičních rekonstrukcí nemovitostí.

Mohlo by vás zajímat: