E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Vnější dlažba z kamene travertin: Odolná a krásná možnost

Pokud hledáte odolnou a krásnou možnost vnější dlažby, přírodní kámen travertin může být právě to, co potřebujete. Travertin je druh přírodního kamene, který se po staletí používá ve stavebnictví, umění a architektuře. Díky svým jedinečným vlastnostem je vynikající volbou pro vnější dlažbu, neboť odolává povětrnostním vlivům a zachovává si svou krásu v průběhu času.

Vnější dlažba z kamene - Ilustrační obrázek


Travertin se obvykle vyskytuje v odstínech béžové, hnědé a krémové, ačkoli existují i rozdíly v barvě, struktuře a vzoru.


Jednou z největších výhod použití travertinu na vnější dlažbu je jeho odolnost. Snese vysokou zátěž, extrémní teploty a vystavení slunečnímu záření a vlhkosti bez vyblednutí nebo popraskání (při správné impregnaci). Travertin je také odolný vůči plísním (při správném ošetření), díky čemuž je skvělou volbou pro dlažbu kolem bazénů nebo v jiných oblastech, kde se vyskytuje voda

Travertinová dlažba je také skvělým způsobem, jak dodat vnějším prostorům krásu a eleganci. Přirozené variace v barvě a vzoru vytváří jedinečný a nadčasový vzhled, který může zvýraznit krásu každého domova. Ať už hledáte tradiční nebo moderní design, existuje mnoho různých typů travertinových dlažeb, které mohou doplnit váš styl.


Jednou z oblíbených možností kam umístit travertinovou dlažbu je kolem bazénu. Travertinové bazénové lemy dokážou zase vytvořit plynulý přechod mezi bazénem a okolní krajinou a zároveň poskytují protiskluzový povrch. Travertin lze použít také k vytvoření chodníku kolem bazénu nebo k vymezení různých oblastí bazénové terasy.


Při výběru travertinu na vnější dlažbu je důležité vybrat si kvalitní výrobek, který je speciálně určen pro venkovní použití. Kámen by měl být utěsněn, aby se chránil před zabarvením a poškozením vlivem živlů, a měl by jej nainstalovat odborník, aby se zajistilo, že je správně vyrovnaný a nainstalovaný.


Stručně řečeno, vnější dlažba z kamene travertin je odolná a krásná možnost pro jakýkoli venkovní prostor. Ať už chcete vytvořit stezku, terasu nebo okolí bazénu, travertinová dlažba může poskytnout dokonalé řešení. Díky své jedinečné kráse a dlouhotrvající odolnosti je travertin investicí do krásy a hodnoty vašeho domova.

Vybírejte venkovní dlažbu na terasu a kolem bazénu z kamene Travertin v Kámen Bohemia. 

Inspirujte se v našem e-shopu nebo na prodejně spoustou druhů a provedení travertinové dlažby.