E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Nejlepší přírodní kámen na fasádní obklady v exteriéru

Jednou z nejžádanějších možností pro venkovní fasády jsou kameny. Krása kamenného obkladu spočívá v tom, že do každého prostoru přináší osobitou a výraznou estetickou přitažlivost. Jelikož kámen je všestranný materiál s nesčetnými možnostmi, může být použit na vnitřní i vnější stěny, aby pozvedl vzhled prostoru.

Fasádní obklady do exteriéru z kamene - Gneis G55 kamenný cihličkový obklad

Fasádní obklady do exteriéru z kamene - Gneis G55 kamenný cihličkový obklad


Celkově jsou kamenné fasádní obklady známé svojí odolností a dlouhou životností, ale některé verze jsou vhodnější pro instalaci venku než jiné. Kamenné skály jako Andezit, Pískovec, Gneis a Břidlice jsou nejběžnější volbou pro vnější obklady stěn, zatímco měkčí materiály jako Mramor jsou vhodnější pro interiéry.


Samozřejmě nezapomeňte kámen utěsnit speciálním prostředkem a jeho nadčasovou krásu si užijete bez ohledu na povětrnostní podmínky, kterým bude vaše kamenná fasáda vystavena.


Slaďte kamenný fasádní obklad ke svému stylu
Bez ohledu na to, zda upřednostňujete středomořský styl, minimalistický vzhled, moderní design nebo náhodou bydlíte v útulném domě ve stylu chaty, naleznete typ kamene, který doplní váš vysněný design.

Druhy kamenných obkladů vhodných jako obklad fasády


Břidlicový obklad
Břidlice je metamorfovaná hornina, která se považuje za optimální stavební materiál pro vnitřní i vnější fasádní obklady stěn. Vyznačuje se vysokou životností, vynikající odolností vůči vodě, elegantním a sofistikovaným vzhledem, díky čemuž je trendovou volbou pro kamenné obklady.


Vápencové obklady
Tento jedinečný a všestranný kámen je perfektní volbou jako fasádní obklady do exteriéru, neboť se dá poměrně snadno tvarovat.

Pílený kámen nepravidelných tvarů vhodný jako obklad do exteriéru

Pílený kámen nepravidelných tvarů vhodný jako obklad do exteriéru

Pohrajte si s kamenným obkladem a přizpůsobte si jej

Ovšem nemusíte se spokojit jen s jedním kamenným fasádním obkladem do exteriéru. Jednou z hlavních výhod kamene je skutečnost, že přichází v různých tvarech, velikostech, barvách a texturách. Můžete kombinovat různé druhy kamene, aby fasáda domu vypadala jedinečně.

Pílený kámen nepravidelných tvarů vhodný jako obklad do exteriéru i interiéru IRON RF88

Pílený kámen nepravidelných tvarů vhodný jako obklad do exteriéru i interiéru IRON RF88


Pokud máte rádi teplejší designy, přidejte ke kamennému obkladu pár svislých nebo vodorovných dřevěných doplňků. Spoustu zábavy si užijete nejen s nádhernými materiály, ale také s barvami a texturami.


Investicí do kamenné fasády získáte produkt, který spojuje vysokou pevnost a krásný, estetický vzhled. Největší výhody použití kamenných materiálů dostupných na našem skladu jsou:

  • dobrá zvuková a tepelná izolace,
  • odolnost proti vlhkosti a UV záření,
  • nadčasový design,
  • odolnost proti mechanickému poškození,
  • dobrá cena.

Kontaktujte Kámen Bohemia ještě dnes!

Chcete-li, aby vaše kamenná fasáda vypadala přirozeně a jedinečně, vyberte si odolný přírodní kámen. Nejste si jisti, které panely si vybrat? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi poskytnou rady a navrhnou, kterému materiálu se vyplatí věnovat pozornost. Na naší stránce na vás čeká široký výběr exteriérových a interiérových kamenných obkladů.