E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Podlaha do koupelny

Nabídka podlah a podlahových krytin vhodných do koupelny je dnes opravdu široká. Staré tvrzení, že do koupelny je nejvhodnější keramická dlažba, už dávno neplatí a je jen na Vás, jaký typ a provedení podlahy si vyberete. Od přírodních materiálů (dřevo, kámen), přes různé druhy laminátů. V barvách, strukturách, dekorech a imitacích, na jaké si jen vzpomenete.

Podlaha určena do koupelny musí kromě designového hlediska splňovat vysoké nároky uživatelů. Nejdůležitějším faktorem, který je stejný u všech typů a materiálů koupelnových podlah, je odolnost vůči vlhkosti a přímému působení vody. Důležitá je také bezpečnost, snadná údržba, životnost, nebo tepelné a izolační vlastnosti.

Každý z Vás mě jiná kritéria na design i samotnou funkčnost, což v podstatě vysvětluje, proč je nabídka koupelnových podlah tak široká.

Kamenná dlažba do koupelny

Kamenná dlažba je tím nejluxusnějším řešením podlahy do koupelny. Vyrábí se z hornin jako mramor a žula, ve vzácných případech břidlice a nabízí opravdu originální povrch s jedinečnou kresbou. Zvolit si můžete jakoukoliv úpravu povrchu v různých rozměrech. Velkou výhodou kamenné podlahy v koupelně je akumulační vlastnost přírodního kamene při podlahovém vytápění. Sice trvá déle, než se podlaha rozehřeje, ale tepelné vlastnosti si kámen udrží a postupně uvolňuje teplo i po vypnutí topení. Kamenná podlaha v koupelně se ze všech materiálů vyznačuje nejlepší odolností a téměř nekonečnou životností. Navíc je pachově neutrální a ideální pro alergiky.