E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Travertin: Nejoblíbenější přírodní kámen na obklady a vnější dlažby

Všimli jste si někdy krásného a jedinečného přírodního kamene používaného v mnoha zařízeních domů a vnější dlažbě? Je pravděpodobné, že je to travertin; přírodní kámen s neuvěřitelně atraktivní estetikou. Podívejte se na různé výhody tohoto oblíbeného materiálu a na to, jak může zlepšit vzhled a dojem vašeho domova.

Travertin obklad na zeď a krb - ilustrační obrázek

Co je travertin?


Travertin je oblíbený jako obklad na zeď, dlažba kolem bazénů a vnější dlažba na terasu kvůli své odolnosti a kráse. Travertin je dostupný v různých barvách od světlé až po tmavou. Má přirozený vzor žil, který dodává texturu a zajímavost jakémukoli prostoru.


Má hladký, texturovaný povrch, který lze různými způsoby upravovat a vytvářet tak různé designy. Travertin je také velmi odolný a nenáročný na údržbu, díky čemuž je ideální volbou pro místa s vyšší návštěvností.

Travertinové vnější dlažby a dlažba na schody - ilustrační obrázek

Travertin pro externí aplikace

Ve venkovním prostředí je travertin skvělou volbou, jelikož je vysoce odolný. Je to skvělá volba pro venkovní terasy i okolí bazénů. Je extrémně odolný vůči teplotním výkyvům a stárnutím se neznehodnotí.

S šedo-modrým travertinem vytvoříte éterický bazénový nebo venkovní prostor. Kombinací světle šedé s bohatými bílými/krémovými tóny tento travertin dobře kontrastuje se světlým a tmavým příslušenstvím. Jedná se o formátovanou kategorii travertinu, která dodá vašemu bazénu nebo terase dokonalý vzhled.


Bez ohledu na to, kde travertin použijete, travertinové obklady a dlažby jistě dodají vašemu domovu nádech elegance a luxusu.


Důležité je mít na paměti, že všechny přírodní kameny musí být řádně utěsněny, aby se usnadnilo čištění a aby vydržely déle.

Přijďte si vybrat do naší prodejny z široké nabídky travertinových dlažeb a obkladů.