E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Barva

Frakce v cm

Frakce v mm

Měrná jednotka

Objem

Barva

Frakce v cm

Frakce v mm

Měrná jednotka

Objem

Dekorační kameny do zahrady - štěrky

Dekorační kameny - štěrky vhodné do okrasných zahrad mají široké využití. Realizace z přírodního kamene tohoto druhu jsou velmi jednoduché. Dekorační štěrky jsou baleny v 25 kg pytlích.

Dekorační štěrky jsou drcené, tříděny a oblázky omílané kamínky ve frakcích od 5 do 100 mm. Dekorační štěrky  jsou vhodné jako dekorace v okrasné zahradě při úpravě záhonů, skalek, jezírek, vysypávání chodníků, ale také v interiéru, květináčích a pod. Používají se jako alternativa nebo doplněk k mulčovací kůře a barveným štěpkům. Přírodní kameny jsou hygienycky nezávadné a proto jsou vhodné i např.. do akvárií.

Prodej přírodních dekoračních štěrků

Okrasné dekorační štěrky jsou vhodné do skalek, okrasných zahrad. Okrasné štěrky se používají hlavně pro dekorační účely. Po praktické stránce najde štěrk své uplatnění a to zejména kolem domu pro lepší odvod dešťové vody. Ve spojení z okrasnými rostlinami tak jednoduše vytvoříme nádherně a funkční okolí domu. Dekorační štěrk vám nabízíme za výhodně ceny.

Ozdoba vašich příjezdových cest a zahrad

Okrasný štěrk vykouzlí na vaší skalce skvělou strukturu, která bude připomínat skutečnou skálu. Dekorační kameny a okrasný štěrk dodají nový lesk i vaší příjezdové cestě.

Dekorační štěrk pro vaši zahradu

Ozdobné kameny, štěrk a dekorativní štěrky jsou ideální možností, jak oživit a doplnit zahradní architekturu. S jejich pomocí snadno a efektivně vytvoříme chodníčky, doplníme kamennou dlažbu, japonskou zahradu i okrasnou skalku.

Kde lze dekorační štěrky použít

Štěrky se hodí také pro vytváření cestiček a neodmyslitelně patří k vodním plochám a zahradním vodopádům. Další možností je obsypávání stromů, keřů nebo rostlin. Drobné štěrky využijeme k obsypání pokojových rostlin a bonsají i v interiéru.