E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Nášlapné kameny do trávy a jejich výhody

Nášlapné kameny jsou oblíbenou, všestrannou možností zahradní architektury, která se hodí do různých prostředí. Šlapáky jsou zábavným prvkem každé zahrady nebo exteriéru a mohou se hodit do jakéhokoli stylu designu.

Gneis G85 XXL nášlapné kameny do trávy od Kámen Bohemia.

Mohou vás vést

Chcete-li, aby byly určité oblasti v zahradě propojeny, nášlapné kameny mohou být dokonalým řešením, které vám a vašim hostům pomohou užívat si venkovní prostory ještě víc.

Jejich instalace je poměrně jednoduchá

Mějte na paměti, kde jsou položeny a co se kolem nich bude pokládat. kamínky nebo tráva, nášlapné kameny lze jednoduše nainstalovat v různých prostředích.

Mramor Antik AM61 nášlapné kameny do trávy od Kámen Bohemia

Dobře spolupracují s různým prostředím

Nášlapné kameny, bez ohledu na to, zda jsou organicky tvarované nebo řezané jako dlažba, mohou být jednoduše obklopeny kamínky, kombinacemi, které se snadno udržují, trávou, falešnou trávou, štěrkem nebo jakýmkoli typem zeleně.

Mohou být víc než jen chodník

Kromě klasického ukládání jako chodník, mohou být nášlapné kameny také použity jako dekorativní prvek přes zahradu nebo jako přechodový prvek.

Praktická volba

Šlapáky do trávy mají řadu výhod, od toho, že jsou pohodlné pod chodidlem a umožňují mnohem lepší průtok vody než pevné chodníky. Mohou být položeny i v úzkých nebo zakřivených prostorách, mají dlouhou životnost a snadno se udržují.

Tipy pro Vás: