E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Žula Z85 kamenný obrubník/palisáda

Zrenovujte svůj exteriér s našimi žulovými obrubníky. Žula je tvrdým a odolným kusem přírodního kamene, který zvýrazní krásu vašeho prostoru. S délkou 100 cm, výškou 25 cm a tloušťkou 6 cm náš obrubník ze žuly není jen estetickým prvkem, ale také funkčním řešením pro oddělení trávníku a chodníku. Obrubníky z šedé žuly slouží k oddělení nebo ukončení chodníku, předělení trávníku s chodníkem, případně se mohou použít jako dlažba.

Použití:

obrubník, trávníkové obrubníky, sekaný obrubník, zahradní chodníky, chodník z kamene, chodník do zahrady, vnější dlažba, mrazuvzdorná dlažba, kámen do zahrady, chodníky, palisády, předělení zahrady, žula

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Výška v cm
Délka v cm
Měrná jednotka
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S12112585
Žula Z85 kamenný obrubník/palisáda
Produkt:
Pískovaný
Barva:
Šedá
Tloušťka v cm:
6
Výška v cm:
25
Délka v cm:
100
Měrná jednotka:
ks
Hmotnost MJ v kg:
40
 
655,00
bez DPH 545,83 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Šedá barva kamenných obrubníků ze žuly nechává vyniknout okolí a dominantní zeleň zahrady. Obrubníky se používají k oddělení chodníku od travnaté části zahrady. Výborně se také hodí k předělení a ukončení zahradních chodníčků z přírodního kamene. Ucelenou kombinaci tvoří se žulovými kamennými kostkami, které nabízíme ve více barevných variantách. Kamenné obrubníky z přírodního kamene spolu se žulovými kamennými kostkami vytvářejí v zahradě unikátní architektonické dílo. Žulové obrubníky mají variabilní využití v podobě palisád. Palisády ze žuly se v exteriéru využívají při oddělování různých částí zahrady. Žulové palisády tak vytvářejí pomyslnou zídku. Můžete je také použít k optickému předělení a vytvoření oddechové zóny ve vaší zahradě.