E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Produkt

Barva

Tloušťka v cm

Průměr v cm

Výška v cm

Délka v cm

Šířka v cm

Měrná jednotka

*POUZE NA OBJEDNÁVKU

Hmotnost MJ v kg

Produkt

Barva

Tloušťka v cm

Průměr v cm

Výška v cm

Délka v cm

Šířka v cm

Měrná jednotka

*POUZE NA OBJEDNÁVKU

Hmotnost MJ v kg

Obklad a kamenná dlažba

Obklady z přírodního kamene

Štípaný přírodní kámen vhodný jako obklad i dlažba, používá se na venkovní obklady, interiérové ​​obklady, kamenné ploty, kámen na sokl, kámen na krb, fasádní obklady, vhodný na chodníky kolem domu, příjezdové cesty, kamenné terasy, kámen do altánku, kamenné dlažby do zahrady, vhodné i na suchý zeď.

Přírodní kámen nepravidelných tvarů se získává štípáním z velkých kusů kamene. Štípaný přírodní kámen se nejčastěji používá na obklady nebo dlažby v exteriéru i interiéru.

K hlavním výhodám kamene patří jeho možnost kombinace s jakýmkoliv materiálem nebo čí již moderním nebo přírodním. Dlažby z kamene jsou snadno udržovatelné stejně jako vnitřní kamenné obklady nebo vnější kamenné fasádní obklady. Použití kamene může být jak vnitřní kamenný obklad nebo vnější kamenný obklad.

Přírodní kámen se využívá hlavně jako stavební materiál. Kamenné obkladydlažby z kamene jsou vhodné do moderních interiérů a exteriérů, všude tam kde chceme vnést atmosféru příjemného prostředí.

Skalní obklad RF51 COFFEE na terase

Skalní obklad RF51 COFFEE na terase

Příroda v moderní domácnosti. Kamenné obklady z pravého přírodního kamene vám přinesou tradiční přírodní styl, který vás zaujme a nadchne svým jednoduchým designem. Obkladový kámen je originální přírodní materiál.

Kamenné obklady do exteriéru - vnější obklady


V exteriéru najdou kamenné obklady opravdu široké uplatnění. Nejoblíbenější vnější plochou pro obkládání je fasáda domu. Tu lze obložit vícero způsoby, ať už celou, nebo jen její část. Velmi oblíbenými se stávají také sokly domů, ploty, opěrné zídky, sloupy domu a vnější krb.


Kamenné obklady od výrobce Kámen Bohemia jsou jedinečné jako designový prvek, který v důsledku svých barev, tvarů a textur doplňují jakýkoli typ zvolené architektury.


Přírodní obkladový kámen dodáváme v mnoha variantách s ohledem na tvar, materiál i určení.


Nepravidelný štípaný kámen působí přirozeněji a snáze se s ním pracuje. Venkovní obklad z kamene můžete využít i v zahradách.


Přírodní kámen nepravidelných tvarů se získává štípáním z velkých kusů kamene. Štípaný přírodní kámen se nejčastěji používá na obklady nebo dlažby v exteriéru i interiéru.


Kamenný obklad z přírodního kamene Andezit patří mezi nejkvalitnější kamenné obklady těžené a vyráběné na Slovensku.


Vnější obklady z přírodního kamene
jsou velmi moderní v každé domácnosti. Pokud i vy už dlouho přemýšlíte nad tím, jak vnést svému domovu přírodní vzhled a jak se odlišit od ostatních, kamenné fasádní obklady budou pro vás ideálním řešením.


Pro vnější obklady používáme mramor, travertin, žulu, vápenec, pískovec, porfyr a pod.

Obklad z přírodního kamene

Obklad z přírodního kamene

Kamenné obklady výhody:


Výhody kamenných obkladů jsou trvanlivost, kvalita jakosti, odolnost, mrazuvzdornost, bez nutnosti údržby, široká nabídka barev a dostupná cena.


Obkladový kámen si můžete vybrat na webu nebo přímo v naší kamenné prodejně.


Kamenný obklad andezit

V poslední době moderní materiály nahrazují klasické přírodně. Naštěstí se stále více vrací zpět k přírodním materiálům, jako jsou kamenné obklady a dlažby z kamene, které umělé kameny nikdy nepřekonají. Z hlediska moderního designu či kvality a trvanlivosti vám kamenné obklady a kamenné dlažby z pravého přírodního kamene poskytnou mnohem víc, než můžete očekávat.


Způsob ukládání obkladu
Obkladový kámen – obklady z přírodního kamene se lepí na pískovo-cementovou směs nebo na lepidlo. Důležité je spárování. Při tenčích tloušťkách obkladu se spárovací směs nanese do jedné roviny s povrchem kamene. Při větších tloušťkách obkladu se spárovací směs nanese 0,5 cm pod úroveň povrchu kamene. Tehdy je obklad na pohled plastičtější.

Fasáda na dům z přírodního kamene

Fasáda na dům z přírodního kamene

Kamenné dlažby

Kamenné dlažby mají výjimečné vlastnosti a při jejich správné volbě pro konkrétní použití mnohonásobně překonávají jakýkoli umělý materiál a to často nejen vzhledem ale i cenou.


Andezit
– přírodní kámen je vhodný na dlažby a obklady. Štípí se na různé tloušťky od 1 cm až po 10 cm. K dispozici jsou ve více barevných provedeních. Kámen je vhodný i na šlapáky do trávy a dlažby do zahrady.


Kamenné dlažby z Andezitu patří mezi nejodolnější kamenné dlažby těžené a vyráběné na Slovensku. Andezit si díky svým vlastnostem zachoval své neutrální šedohnědé povrchové zbarvení. Dlažby z kamene Andezit podle stupnice tvrdosti jsou na 7 místě, což kámen řadí mezi velmi tvrdé kamenné dlažby.


Další výhodou kamenných dlažeb z Andezitu je jeho tloušťková variabilita, která jej předurčuje pro širokou škálu využití jako nepravidelné kamenné dlažby, řezané kamenné kostky, řezané kamenné hranoly, sekané kamenné kostky. A díky těmto vlastnostem se stal kámen Andezit jedním z nejpoužívanějších materiálů pro výrobu kamenných dlažeb.


Kamenná dlažba je velmi vhodná všude tam, kde chceme dosáhnout kvalitního povrchu s využitím co největšího estetického dojmu. Právě kamennou dlažbu můžeme bez obav použít jak vnější dlažbu (dlažba do altánku, zahrady, kolem domu) tak i vnitřní dlažbu. Pokud je tedy kamenná dlažba vhodná téměř do všech možných prostor, pak k ní můžeme přistoupit jako k vhodnému materiálu.


Vnější dlažba
Vnější dlažba má být především funkční, ale měla by také dobře vypadat. Vnější terasová dlažba z kamene má tvrdý praktický povrch, který nevyžaduje příliš velkou údržbu.

Dlažba na terasu


Vybíráte dlažby na svoji terasu? Pomůžeme vás s výběrem. V první řadě se zaměřte na kvalitu materiálu. Naše kamenná dlažba vyniká vysokou pevností, minimální nasákavostí a mrazuvzdorností. Dlažba na terasu vyniká svojí nízkou výškou.


Velmi oblíbená je také protiskluzová dlažba na terasu, která je neocenitelná v místech, ve kterých by hrozilo uklouznutí. Takové protiskluzové dlažby můžete použít nejen na terasy, ale také na schodiště nebo kolem bazénu.


Dlažba z přírodního kamene je vhodná a trvalá, což je ověřeno stovky let. Přírodní kámen pro dlažbu dovážíme přímo z lomu a díky tomu nabízíme velice výhodné podmínky za výhodné ceny.

Kamenná dlažba Travertin WAVE TR98 mozaika na terase

Kamenná dlažba Travertin WAVE TR98 mozaika na terase