E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

ART solitéry – kus umění pro tu nejoriginálnější zahradu

Přírodní kámen přichází ve všech tvarech, velikostech, barvách a formátech. V naší nabídce můžete již léta sledovat různorodost a rozmanitost nabídky přírodního kamene, zpracovaného do podob a způsobů použití, které by vás možná ani nenapadly. Kromě přírodního kamene stavebního charakteru – čili dlažeb, obkladů a zdicího kamene – v naší nabídce naleznete i dekorační kámen do interiéru i exteriéru. Zvláštní místo v srdci našich zákazníků si získaly právě ART solitéry, které jsou novinkou od léta 2023. Pojďte se s námi podívat na tyto unikátní kousky.

Linie APOLO

Solitérní dekorační kameny z linie APOLO svým vzhledem připomínají několik balvanů naskládaných na sobě. Tyto unikátní kamenné sochy svými oblými tvary zjemní jakýkoli prostor a výborně vyniknou uvnitř domu i v exteriéru, jako dominanta skalky nebo trávníku.

Linie PORTO

Linie pro skutečné milovníky umění – kamenné mramorové sochy PORTO jsou svým vzhledem dech beroucí dekorací, která je vhodná i jako dar. Každý kus je jedinečný, liší se tvary, velikostí i hmotností. Podřezaná podstava umožňuje bezpečné umístění do interiéru i do zahrady nebo skalky. 

Linie OVAL

Velmi oblíbenými jsou i kamenná mramorová „vajíčka“ z linie OVAL. Výbornou dekoraci tvoří samostatně i v kombinaci vyskládané na sebe. V nabídce naleznete různé velikosti, od nejmenších vajíček, která mají přibližně 16 kg, přes střední a velké kusy, od 46 do 80 kg, až po největší oválné mramorové solitéry o hmotnosti přibližně 220 kg.

Linie LIGNO

Onyxové kamenné solitéry z této linie jsou výjimečné nejen svými tvary, ale také unikátním zbarvením. V nabídce naleznete odstíny světle zelené, žluté, bordó i hnědé. Pro tradičnější a tmavší barevné odstíny jsou v linii LIGNO také kousky z mramoru v šedých a černých odstínech.

Ať už tedy hledáte unikátní dar pro blízkou osobu nebo si chcete udělat radost originální dekorací do interiéru i exteriéru, ART solitery jsou pro vás to pravé. Prohlédněte si celou naši nabídku online nebo se přijďte inspirovat do naší prodejny kousek od Prahy, v Louňovicích.