E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kamenná dlažba pro váš exteriér

Kamenné dlažby jsou desky z přírodního kamene používané k vydláždění příjezdových cest, teras, chodníků, bazénů a mnoho jiného. Jedná se o flexibilní dlažební systém, který poskytuje alternativu k betonovým podlahám pro exteriér vašeho domu.

Kamenná dlažba z travertinu na terase - Travertin ATR55 COFFEE mozaika


Naše dlažba z přírodního kamene je k dispozici v různých barvách a tloušťkách – od teplých odstínů až po modernější chladné šedé odstíny.


Kamenná dlažba z přírodního kamene je dostupná také v mnoha texturách a odstínech. Můžete si tedy vybrat z různých barev a typů kamene. Kamenná dlažba dodá exteriéru vašeho domu více krásy.

Dlažební kámen


Travertin je jedním z nejpopulárnějších typů kamenných dlažeb. Travertinová dlažba je vhodná na chodníky, do zahrady, na terasy a kolem bazénu.


Travertinová dlažba je oblíbenou možností pro majitele domů, kteří chtějí krásnou a odolnou podlahovou krytinu. Travertin je druh vápence, který má mnoho krásných textur a barev. Je také velmi odolný, takže se nebudete muset bát, že by se časem znehodnotil. Travertinová dlažba je navíc přírodní kámen, takže bude vypadat dobře s jakýmkoli stylem zahradní úpravy.


Protiskluzový povrch travertinové dlažby je další vlastností, která z ní činí ideální volbu pro vnější dlažbu. Estetika dlažby je vynikající. Dlažby mohou být umístěny v mozaikovém vzoru, který jim dodává klasický a exkluzivní vzhled.


Různé barvy a textury dostupné pro Travertin poskytují vynikající zážitek při výběru dokonalého vzhledu podle tématu domu. Nejběžnějšími odstíny jsou však odstíny hnědé, béžové a šedé.

Travertinová dlažba na terasu - Travertin TR98 WAVE mozaika
Mramorová dlažba pri bazéne - AM88 Mramor mozaika

Mramorová dlažba

Pokud hledáte jedinečný způsob, jak dodat vašemu domovu kousek luxusu, měli byste zvážit použití mramorové dlažby. Mramorová dlažba s antikovým povrchem krásně vynikne na terase nebo kolem bazénu a propůjčí každému prostoru luxusní rustikální styl. Nejenže krásně vypadá, ale je také velmi odolná a snadno se čistí.

Máte-li zájem dozvědět se více o kamenné dlažbě do exteriéru, určitě si prohlédněte náš e-shop!
Můžeme vám pomoci s výběrem správného typu kamenné dlažby pro exteriér.