E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Výběr vnější dlažby pro váš dům v roce 2022

Existuje několik důvodů, proč byste letos měli uvažovat o instalaci vnější dlažby u vás doma. Vnější dlažba klade vysoké nároky na odolnost voči počasí a povětrnostním vlivům.

Venkovní dlažba na terase a kolem bazénu - ilustrační obrázek

Zde je hned několik výhod, které přináší vnější dlažba z kamene

Vnější dlažba z kamene je odolná i vodotěsná (po správné impregnaci). To znamená, že může vydržet mnoho let bez potřeby náročné údržby nebo oprav. Navíc je vnější dlažba z kamene odolná vůči vlhkosti, což znamená, že se časem jen tak nezničí.

Ideální dlažba na terasu

Chcete-li vybrat dlažbu na terasu, která vydrží dlouhou dobu, musí být také protiskluzová a mrazuvzdorná. Kamenná dlažba pro své vlastnosti představuje skvělou možnost dlažby na terasu. Je odolná vúči změnám počasí, vysokým i nízkým teplotám, mrazu a navíc - díky svému přírodnímu původu skvěle zapadne do vnějšího prostředí.

Travertin Antik ATR22 obklad/dlažba na terasu a kolem bazénu

Zahrada a bazén


Rozzařte zahradu použitím kamenné dlažby s kreativním vzhledem a barvami. Vnější kamenná dlažba je ideální k tomu, aby byla zahrada elegantní.


Bazénová část se většinou využívá k opalování a relaxaci. Kamenná dlažba je také ideální volbou pro podlahy kolem bazénů, jelikož je protiskluzová a má dlouhou životnost (při správné péči).

Travertin TR98 WAVE mozaika - vnější dlažba na terasu

Travertinová dlažba


Je to ideální terasová dlažba a dlažba kolem bazénu s nezaměnitelným přírodním vzhledem. Travertinová vnější dlažba je odolná a robustná. Travertinové dlažby jsou dostupné v několika barvách a provedeních. Používá se často i kolem bazénů a v interiérech. Lze ji doplnit bazénovým lemem, díky kterému vytvoří dokonalé prostředí kolem bazénu.


Tento přírodní kámen si získal srdce mnoha majitelů domů svojí poutavou, nádhernou barvou a texturou. Vnější dlažba z travertinového materiálu je nádherná. Poskytuje neuvěřitelný, luxusní vzhled a dojem, který přidávají hodnotu nemovitosti.

Břidlicová dlažba

Je to jedna z nejlepších možností pro vnější povrch terasy, neboť se jedná o přírodní kámen. Břidlicová dlažba je odolná a má přirozenou texturu na povrchu. Proto má protiskluzový povrch. Kromě toho, břidlicovou vnější dlažbu lze nalézt v několika barvách, včetně tmavých odstínů, jako je černá a šedá.

V případě, že potřebujete více informací a nejste si jisti, jakou vnější dlažbu vybrat pro váš dům nebo zahradu, obraťte se na naše odborníky na kámen v Kámen Bohemia.