E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kamenný design interiéru – jedinečný způsob jak si vyzdobit své bydlení

Kamenný design je nadčasový trend – jeho estetické a funkční výhody z něj dělají ideální materiál pro různé stavební a dekorační projekty. Je dlouhotrvající, udržitelný a přizpůsobivý.

Skalní kamenný obklad Manila RF29 v interiéru

Skalní kamenný obklad Manila RF29 v interiéru

Stěny v interiéru s designem přírodního kamene

Použití přírodního kamene pro vnitřní obklady stěn dodává prostoru jedinečný nádech. Travertin, Pískovec a Břidlice jsou přírodní kameny, které lze použít pro obklady vnitřních stěn. Kamenné stěny se snadno instalují a dodávají se v různých barvách a velikostech. Tato přizpůsobivost vám umožňuje snadno sladit přírodní kámen s ostatním materiálem a barvami.

Břidlice NERO B95 obklad/dlažba

Břidlice NERO B95 obklad/dlažba

Kámen jako dlažba v interiéru

Přírodní kámen je podobně trvanlivý a nenáročný na údržbu. Jednou z výhod výběru přírodního kamene je jedinečnost každé dlaždice, která vytváří prostor bohatý na barvu i texturu. Navíc, když si pořídíte podlahu z přírodního kamene, pravděpodobně vám vydrží po celou dobu vašeho bydlení. Protože je nadčasový, myslíme, že je to vynikající volba!

Kamenný design pro zahradu

Existují různé typy kamenů, které můžete použít pro svůj domov, od hladkých, broušených a řezaných desek až po gabiony, které obsahují kamennou náplň. Každý typ má svůj vlastní charakteristický tón, označení a texturu. Používáte-li výhradně jeden typ kamene, experimentujte s jeho různými formami a možnostmi povrchové úpravy, abyste vytvořili dokonalý design pro váš domov.

Brickstone BLUE SKY BS73 kamenný cihličkový obklad do interiéru

Brickstone BLUE SKY BS73 kamenný cihličkový obklad do interiéru

Použijte kamenný obklad na obložení obývací stěny

Chcete-li si vytvořit vlastní kamennou stěnu ve vašem obývacím pokoji, použití kamenných panelů z různých typů kamene je skvělou volbou. Můžete použít libovolnou barevnou kombinaci a střídavě umisťovat dlaždice, abyste vytvořili požadované rozložení.

ATR28 Travertin kamenný cihličkový obklad v obýváku

ATR28 Travertin kamenný cihličkový obklad v obýváku

Odvážnější kamenná zeď

Výběr správných kamenů pro úpravy stěn je důležitý pro styl a design prostoru. Pro přirozený, rustikální pocit použijte skalní obklad, který je přirozeně zbarven.

Barový pult obložený přírodním kamenem RF88 IRON

Barový pult obložený přírodním kamenem RF88 IRON

Obklady do interiéru z kamene, které naleznete v naší prodejně: