E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Přírodní kámen pro váš byt, dům či zahradu

Proč si pořídit právě přírodní kámen? Hodí se do interiéru, do zahrady, jako obkladový materiál na vnějších stejně tak vnitřních stěnách domu, do městských a obecních prostor, parků. Kámen je prostě všestranně využitelný přírodní materiál.

Přírodní kámen v zahrade

Přírodní kámen v zahrade

Přírodní kámen nabízí individuální stavební řešení na míru, které jsou vhodné úplně pro všechny a všem také dostupné. Přírodní kámen nabízí originální způsob, jak navodit jedinečnou atmosféru v bytě, domě i na celé zahradě.

Využití přírodního kamene v interiéru

V interiéru využijeme přírodní kámen v podobě obkladů, dlažeb, různých prvků v koupelnách (např. kamenné umyvadlo), jako součást či dokonce základní stavební materiál vnitřních krbů, ale také v podobě schodišť a nakonec i výjimečných dekorací a uměleckých děl.

Krb z kamenné kůry

Krb z kamenné kůry

Využití přírodního kamene v exteriérech

V exteriérech je pak využití přírodního kamene ještě širší. Lze jej použít na sokly, obklad fasády, obklad plotů, vytvářet z něj ploty, opěrné zídky a jiné prvky, dláždit pochozí a pojezdové cesty, hodí se jako dlažba k bazénům, jezírkům, fontánám, do gabionů, ke stavbám vnějších krbů, ohnišť, zahradního posezení, laviček, k realizacím teras, v podobě vnějších schodišť, na skalky, jako lemování záhonů, v podobě zahradních šlapáků (nášlapných kamenů), fontán. Může být jen jemnou dekorací, i solitérem. Můžeme jej použít pouze na ozdobu, ale také může být dokonale funkčním prvkem.

Šlapáky Pískovec

Šlapáky Pískovec

Tipy pro Vás: