E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Proč zvolit obkladový kámen na dům

Kamenné obložení domu už dávno nepatří k luxusu, který si mohou dovolit jen vyvolení. Již po několik let je můžeme vidět čím dál častěji. Jde o ideální volbu všude tam, kde jsou preferovány přírodní materiály. Velkým pozitivem je také to, že kamenná fasáda nejenže hezky vypadá, ale je i velmi praktická. Montáž kamenných obkladů navíc není nijak složitá, dá se říci, že ji zvládne každý šikovný stavbař.

Kamenné obložení domu

Kamenné obložení domu působí elegantním až dokonce luxusním dojmem. Hodí se všude tam, kde nechcete použít běžnou omítku. Kamenné obložení domu poskytuje nadčasový design, který neomrzí a s životností delší než běžná omítka. Kromě toho je fasádní obložení z kamene spojené i s jinými výhodami.

Kamenná fasáda se hodí k moderním domům, ale ik těm starším. Díky široké rozmanitosti druhů, tvarů, struktur i barevnosti kamene, můžete získat zcela jedinečný a originální vzhled, který můžete sladit s okolním prostředím. Obkladový kámen na dům může být přitom umístěn na celé fasádě domu, nebo jen její části. Velkou výhodou těchto fasád je jejich bezúdržbovost a vysoká životnost.

Výhody kamenné fasády:

- Kamenná fasáda je architektonicky zajímavější
- Má delší životnost
- Zvyšuje odolnost domu proti rozmanitým povětrnostním vlivům
- Dům je více odolný i před mechanickým opotřebením
- Jeho velkou výhodou je i malá nasákavost a mrazuvzdornost
- Má dobré akumulační vlastnosti