E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Skvělé tipy na bazénové lemy z travertinu

Sezóna koupání se v bazénu se blíží a vy potřebujete rychlé a elegantní řešení ukončení dlažby kolem bazénu? Kamenné bazénové lemy při bazén splňují nezbytná kritéria a jsou nejestetičtější řešením okrajů bazénu.

Ilustrační obrázek

Proč si dát bazénové lemy z kamene?

Bazénový lem je velmi efektní zakončení kamenné dlažby kolem vašeho bazénu. Jelikož nejčastěji se jako dlažba kolem bazénu používá přírodní kámen, je přirozené, že lemy kolem bazénu také budou z kamene.

Ekonomické kamenné lemy při bazén

  • Velkou výhodou bazénových lemů z kamene je také fakt, že ušetříte za vodu. Protože když dáte kolem bazénu kamenný lem, nebude se vám při koupání vylévat z bazénu tolik vody.

Snadná údržba bazénových lemů z přírodního kamene

  • Kamenné lemy při bazén jsou navíc odolné vůči bazénové chemii. Také jsou velmi jednoduché na údržbu, neboť jejich voda neustále omývá, netřeba jejich speciálně čistit.

Protiskluzový bazénový lem z kamene

  • Jako většina přírodního kamene i kamenné bazénové lemy jsou díky drsnějšímu povrchu protiskluzové, což ocení každý rodič menších dětí.

Mrazuvzdorný kamenný lem kolem bazénu

  • Kromě toho kamenný lem u bazénu vydrží nepříznivé povětrnostní podmínky i velmi vysoké a extrémně nízké teploty.

Jaký kamenný lem kolem bazénu použít?

Jelikož nejpopulárnější dlažbou kolem bazénu tuto sezónu je jednoznačně travertin, doporučujeme použít právě travertinový bazénový lem. Krásně doplní travertínovou dlažbu a utvoří celistvý povrch. Travertin si můžete vybrat v několika barevných kombinacích, také můžete sáhnout po travertinovém lemu se zajímavou strukturou a kresbou. Fantazii se meze nekladou.

Důležitá impregnace kamenných lemů kolem bazénu

Olemování bazénu kamenem je nutné nejprve naimpregnovat, protože bazénové lemy z kamene se bezprostředně dotýkají vody. Správná impregnace zajistí, že kámen nebude zbytečně vsakovat vodu a nečistoty z prostředí.