E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Žula Z85 dlažba

S naší šedou žulovou dlažbou v podobě cihliček, která kombinuje krásu přírodního kamene s funkčním designem zazáří i váš domov. S výškou 20 cm, šířkou 10 cm a tloušťkou 6 cm je naše dlažba ze žuly nejen tvrdým a odolným materiálem, ale vytváří také dokonalou protiskluzovou povrchovou úpravu pro okolí bazénu či terasy. Jelikož je kámen omílán a má oblé hrany, je tolerance rozměrů 1-2 mm.

Použití:

obklad na zeď, obklad na zeď do exteriéru, obklad do kuchyně, kamenný obklad, obklad na sokl domu, obklad na krb, fasádní obklad, obklad na dům, obklad na fasádu, obkladový kámen, vnější obklad, kamenný obklad kolem oken, dekorační obklad, obklad do interiéru, obklad do obývacího pokoje, obklad do koupelny, obklad do ložnice, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vnější obklady z kamene, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schod, vnější dlažba, mrazuvzdorná dlažba, dlažba kolem bazénu, dlažba do interiéru, dlažba do obývacího pokoje, dlažba do kuchyně, dlažba do koupelny, dlažba do ložnice, dlažba na chodník, dlažba na příjezdovou cestu, dlažba pod auto, žula, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Výška v cm
Délka v cm
Měrná jednotka
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S12112085
Žula Z85 dlažba
Produkt:
Pískovaný
Barva:
Šedá
Tloušťka v cm:
6
Výška v cm:
20
Délka v cm:
10
Měrná jednotka:
m2
Hmotnost MJ v kg:
167
 
2 015,00
bez DPH 1 679,17 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Díky své variabilitě je ideální uvnitř i venku. Tato protiskluzová dlažba ze žuly nenabízí jen estetickou krásu přírodního kamene, ale také praktickou funkčnost. Je skvělým řešením pro okolí bazénu, terasu či příjezdovou cestu. Vyskládaná v parketovém (rybím) vzoru přidává nezaměnitelný dotek stylu a elegance. Vyberte kvalitu, vyberte přírodu, vyberte naši žulovou dlažbu pro váš prostor.