E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Žula Z25 obklad / dlažba

Přírodní formátovaný kámen ze žuly. Formátovaný přírodní kámen je vhodný pro obklady a dlažby, fasádní obklady, interiérové kamenné obklady a dlažby, obklad krbu a podobně.

Použití:

obklad na zeď, obklad na zeď do exteriéru, obklad do kuchyně, kamenný obklad, obklad na sokl domu, obklad na krb, fasádní obklad, obklad na dům, obklad na fasádu, obkladový kámen, vnější obklad, kamenný obklad kolem oken, dekorační obklad, obklad do interiéru, obklad do obývacího pokoje, obklad do koupelny, obklad do ložnice, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vnější obklady z kamene, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schod, vnější dlažba, mrazuvzdorná dlažba, dlažba kolem bazénu, dlažba do interiéru, dlažba do obývacího pokoje, dlažba do kuchyně, dlažba do koupelny, dlažba do ložnice, dlažba na chodník, dlažba na příjezdovou cestu, dlažba pod auto, žula, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Výška v cm
Délka v cm
Měrná jednotka
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S12113325
Žula Z25 obklad / dlažba
Produkt:
Pískovaný
Barva:
Žlutá
Tloušťka v cm:
3
Výška v cm:
30
Délka v cm:
60
Měrná jednotka:
m2
Hmotnost MJ v kg:
73
 
1 450,00
bez DPH 1 208,33 Kč
Koupit
S12113425
Žula Z25 obklad / dlažba
Produkt:
Pískovaný
Barva:
Žlutá
Tloušťka v cm:
3
Výška v cm:
40
Délka v cm:
60
Měrná jednotka:
m2
Hmotnost MJ v kg:
86
 
1 639,00
bez DPH 1 365,83 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Formátovaná žula krásně vynikne jako dlažba a obklad na terase či v letní kuchyňce. Díky žluté barvě je často používán také jako dlažba na chodbě či v předsíni. Údržba takového přírodního obkladu či dlažby je finančně i fyzicky nenáročná. Jelikož se jedná o přírodní kámen, může se použít i v exteriéru jako dlažby altánu nebo jako obklad soklu. Také je snadno udržovatelný.