E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Vítr dekorace

S našimi unikátními dekoracemi na zeď z pálené hlíny bude i váš interiér vypadat jedinečně a stylově! Naše ručně vytvořené tvary slunce, měsíce a větru přinesou do vašeho domova energii přírody a mystiky. Každý kus je jedinečný svým způsobem, zaručující dotek umění ve vašem domově. Získejte jedinečný stylový vzhled svých stěn s našimi dekoracemi z pálené hlíny.

Použití:

dekorace, doplňky, doplňky do interiéru, interiérové doplňky, dekorace do interiéru, dekorace na zeď, dekorace do domu, bytové dekorace, doplňky do bytu, doplňky do zahrady, zahradní dekorace, dekorace do zahrady, dekorace do exteriéru

Názov
Barva
Průměr v cm
Měrná jednotka
Cena s DPH / MJ
DEK40
Vítr dekorace
Barva:
Terakota
Průměr v cm:
35
Měrná jednotka:
ks
 
1 563,00
bez DPH 1 302,50 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Přidejte do svého domova unikátní atmosféru s našimi originálními dekoracemi na zeď z pálené hlíny! Každý kousek je ručně vyroben s ohledem na detail a precizně vytvarován do tvarů slunce, měsíce a větru, čímž přinese do vašeho prostoru přírodní, rustikální šarm. Dokonalý doplněk pro každý interiér, který oživí vaše stěny a přinese do vašeho domova jedinečný dotek umění. Objevte náš sortiment ještě dnes!