E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Vápenec Antik AV95 mozaika "XL" - obklad / dlažba

Kamenná mozaika z vápence má povrchovou úpravu antik. Krásný a nadčasový kámen černé barvy je příjemný na dotek. Vápenec má nadčasovou krásu a svou tmavou barvou se velmi dobře kombinuje s ostatními barvami v exteriéru i v interiéru. Kámen využijete jako obklad i dlažbu.

Použití:

obklad na zeď, obklad na zeď do exteriéru, obklad do kuchyně, kamenný obklad, obklad na sokl domu, obklad na krb, fasádní obklad, obklad na dům, obklad na fasádu, obkladový kámen, vnější obklad, kamenný obklad kolem oken, dekorační obklad, obklad do interiéru, obklad do obývacího pokoje, obklad do koupelny, obklad do ložnice, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vnější obklady z kamene, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schod, vnější dlažba, mrazuvzdorná dlažba, dlažba kolem bazénu, dlažba do interiéru, dlažba do obývacího pokoje, dlažba do kuchyně, dlažba do koupelny, dlažba do ložnice, dlažba na chodník, dlažba na příjezdovou cestu, dlažba pod auto, vápenec, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Měrná jednotka
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S12539995
Vápenec Antik AV95 mozaika "XL" - obklad / dlažba
Produkt:
Omílaný
Barva:
černá
Tloušťka v cm:
2,5
Měrná jednotka:
m2
Hmotnost MJ v kg:
58
 
1 925,00
bez DPH 1 604,17 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Formátovaný vápenec s antikovým povrchem ve tvaru mozaiky krásně vynikne jako dlažba na terase, u bazénu či v letní kuchyňce. Díky černé barvě je často používán také jako obklad krbu, soklu nebo fasády. Jeho antiková struktura propůjčí každé místnosti rustikální styl, kde vyniknou barevné trvalky nebo zelené sukulenty. Údržba takového přírodního obkladu či dlažby je finančně i fyzicky nenáročná.