E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Vápenec Antik AV24 obklad / dlažba

Přírodní antikovaný formátovaný kámen vápenec je určen jako obklad a dlažba do koupelen, jako obklad stěn či krbů. Přírodní kámen vápenec v zajímavé žlutošedé barvě využijete také jako interiérovou dlažbu, dlažbu na terase či kolem bazénu.

Použití:

obklad na zeď, obklad na zeď do exteriéru, obklad do kuchyně, kamenný obklad, obklad na sokl domu, obklad na krb, fasádní obklad, obklad na dům, obklad na fasádu, obkladový kámen, vnější obklad, kamenný obklad kolem oken, dekorační obklad, obklad do interiéru, obklad do obývacího pokoje, obklad do koupelny, obklad do ložnice, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vnější obklady z kamene, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schod, vnější dlažba, mrazuvzdorná dlažba, dlažba kolem bazénu, dlažba do interiéru, dlažba do obývacího pokoje, dlažba do kuchyně, dlažba do koupelny, dlažba do ložnice, dlažba na chodník, dlažba na příjezdovou cestu, dlažba pod auto, vápenec, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Výška v cm
Délka v cm
Měrná jednotka
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S12535024
Vápenec Antik AV24 obklad / dlažba
Produkt:
Omílaný
Barva:
Žlutošedá
Tloušťka v cm:
2,5
Výška v cm:
40
Délka v cm:
60
Měrná jednotka:
m2
Hmotnost MJ v kg:
66
 
1 550,00
bez DPH 1 291,67 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Formátovaný vápenec s antikovým povrchem krásně vynikne na terase, u bazénu nebo v letní kuchyňce. Se žlutošedou barvou má mnoho využití například jako obrubník a dlažba chodníku popřípadě obklad krbu, soklu, fasádní obklad a jiné. Jeho antikova struktura propůjčí každé místnosti rustikální styl, kde vyniknou barevné trvalky nebo zelené sukulenty či robustní kaktusy. Údržba přírodního kamene je finančně i fyzicky nenáročná.