E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Žula Z85 mozaika - obklad / dlažba

Přírodní formátovaný kámen, mozaika žula má úpravu antik a je určena jako dlažba na terasy, kolem bazénů, dlažba do koupelen, interiérová dlažba a dlažba do exteriéru. Stejně však můžete žulovou mozaiku použít také jako obklad do koupelen, jako obklad stěn či krbů. Žulová mozaika je v krásné šedé barvě.

Použití:

obklad na zeď, obklad na zeď do exteriéru, obklad do kuchyně, kamenný obklad, obklad na sokl domu, obklad na krb, fasádní obklad, obklad na dům, obklad na fasádu, obkladový kámen, vnější obklad, kamenný obklad kolem oken, dekorační obklad, obklad do interiéru, obklad do obývacího pokoje, obklad do koupelny, obklad do ložnice, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vnější obklady z kamene, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schod, vnější dlažba, mrazuvzdorná dlažba, dlažba kolem bazénu, dlažba do interiéru, dlažba do obývacího pokoje, dlažba do kuchyně, dlažba do koupelny, dlažba do ložnice, dlažba na chodník, dlažba na příjezdovou cestu, dlažba pod auto, žula, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Barva
Tloušťka v cm
Měrná jednotka
Hmotnost MJ v kg
Cena s DPH / MJ
S12119985
Žula Z85 mozaika - obklad / dlažba
Produkt:
Pískovaný
Barva:
Šedá
Tloušťka v cm:
3
Měrná jednotka:
m2
Hmotnost MJ v kg:
79
 
1 861,00
bez DPH 1 550,83 Kč
Koupit

Zeptejte se

725 390 533

Formátovaná žula s antikovým povrchem krásně vynikne jako dlažba na terase či kolem bazénu. Díky šedé barvě je často používána také jako obklad stěn, krbu, soklu nebo části fasády. Její antikovaná struktura propůjčí každé místnosti rustikální styl, kde vyniknou barevné trvalky nebo zelené sukulenty. Údržba takového přírodního obkladu či dlažby je finančně i fyzicky nenáročná.